Masz pytanie? tel: 733 999 777 e-mail: sklep@cookandlove.pl   Kontakt
Brytfanna Silit Vitaliano Rosso 5,9l Brytfanna Silit Vitaliano Rosso 5,9l
Producent: Silit
Cena: 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
Multibrytfanna Professional Silit Multibrytfanna Professional Silit
Producent: Silit
Cena: 1 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brytfanna do gotowania na parze Silit Ecompact Black XL Brytfanna do gotowania na parze Silit Ecompact Black XL
Producent: Silit
Cena: 1 499,00 zł 1 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Brytfanna do gotowania na parze Silit Ecompact Black Brytfanna do gotowania na parze Silit Ecompact Black
Producent: Silit
Cena: 1 299,00 zł 1 565,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Brytfanna do gotowania na parze Silit Ecompact Energy Red XL Brytfanna do gotowania na parze Silit Ecompact Energy Red XL
Producent: Silit
Cena: 1 499,00 zł 1 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Brytfanna Silit 5,9l Vitaliano Nero Brytfanna Silit 5,9l Vitaliano Nero
Producent: Silit
Cena: 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brytfanna Silit Energy Red 8,1l Brytfanna Silit Energy Red 8,1l
Producent: Silit
Cena: 929,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brytfanna Silit Nature White 8,1l Brytfanna Silit Nature White 8,1l
Producent: Silit
Cena: 1 045,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brytfanna Silit prostokątna Brytfanna Silit prostokątna
Producent: Silit
Cena: 939,00 zł
szt.
zobacz więcej

brytfanny silitBrytfanny marki Silit to ekskluzywne produkty, które mogą się przydać w każdej kuchni. Podobnie jak w przypadku innych naczyń kuchennych niemiecki producent zadbał o atrakcyjny design swoich brytfann do pieczenia. W tej chwili dostępne są brytfanny Silit w wielu różnych barwach, o różnej pojemności. Wszystkie oczywiście wyposażono w wygodne uchwyty. Wśród brytfann Silit znajdziemy zarówno wykonane z najwyższej klasy stali nierdzewnej jak i brytfanny z innowacyjnego materiału Silargan. Niezależnie od tego, na którą opcję się ostatecznie zdecydujemy, możemy z powodzeniem używać brytfann niemieckiej marki także na kuchniach indukcyjnych. Wśród produktów marki Silit dostępne są brytfanny owalne i prostokątne, uniwersalne,do pieczenia ryb itd. Wybierając brytfannę z Silarganu, możemy mieć pewność, że stawiamy na produkt w stu procentach wolny od niklu, odporny na zarysowania i w dodatku bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Silargan to innowacyjne połączenie stali ferromagnetycznej z ceramiką. Ceramiczna powierzchnia wewnątrz brytfann Silit nie wpływa na smak potraw i jest odporna na ścieranie oraz zadrapania. Wykorzystanie stali ferromagnetycznej z kolei oznacza, że brytfann można używać także na coraz popularniejszych ostatnimi czasy kuchniach indukcyjnych.
Brytfanny Silit produkowane są z tylko jednego elementu (nie ma w nich żadnych spoin). Z racji tego, że wyposażone są one w mocny rdzeń ze stali, nie tylko szybciej się rozgrzewają, ale także znacznie dłużej zachowują wysoka temperaturę.
Interesującymi produktami w asortymencie firmy Silit są z pewnością brytfanny Ecompact, które wykorzystują nowoczesny system pieczenia i gotowania na parze. Tego typu naczynia są niezastąpione w przypadku osób, które chcą w sposób energooszczędny przygotowywać zdrowe potrawy. Brytfanny Ecompact mają wbudowany termometr, który ułatwia kontrolę nad pieczeniem/gotowaniem. Wszystkie produkty z serii Ecompact oferowane są wraz ze specjalnymi wkładami, które umożliwiają łatwe podzielenie wnętrza brytfanny.

do góry
Pokaż pełną wersję strony