Masz pytanie? tel: 733 999 777 e-mail: sklep@cookandlove.pl   ♥ Kontakt
Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

formy do pieczenia silitWśród produktów marki Silit znajdziemy także różnego typu formy do pieczenia. Dostępne są formy w tradycyjnych kształtach, jak np. keksówki, tortownice lub do pieczenia babek. Warto jednak podkreślić, że także i tym razem niemiecki producent proponuje nam produkty, które wykonano z niezawodnych, bardzo trwałych materiałów. Będą one z pewnością pomocne w przygotowywaniu pysznych ciast.
Oczywiście wszystkie formy do pieczenia Silit zostały wyposażone w odpowiednie powłoki, które efektywnie zapobiegają przywieraniu, co znacznie ułatwia korzystanie z form, a także ich późniejsze mycie. W tej chwili możemy zdecydować się na formy do pieczenia ceramiczne albo z powłoką silikonową. Wszystkie formy cechują się atrakcyjnym designem, dlatego też nadają się także do serwowania wypieków.
Silit wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Dostępne są zarówno dość tradycyjne formy do ciast różnego typu jak i specjalne formy do tarty, quiche, pizzy oraz do pieczenia muffinek. Na uwagę zasługują zwłaszcza firmy z serii Bake&Take, które wyposażone zostały w pokrywę (z uchwytem) z dobrej jakości tworzywa sztucznego. Formy te pozwalają na wygodne transportowanie wypieków bez konieczności przekładania ich do bardziej poręcznych pojemników.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl