life factory

Lifefactory to firma, która od samego początku oferuje swoim klientom wysokojakościowe produkty codziennego użytku, które są funkcjonalne, bardzo estetyczne, a przy tym naprawdę przyjazne środowisku naturalnemu. Chce mieć pewność, że Ty i Twoi bliscy używają naprawdę zdrowych rozwiązań? Zainwestuj w pojemniki na żywność, butelki dla dzieci, butelki z ustnikami itd. marki Lifefactory. Warto nadmienić, że produkty Lifefactory to nowoczesne i praktyczne rozwiązania - można je oczywiście myć w zmywarce.

Lifefactory - początki przyjaznych środowisku produktów codziennego użytku

Popularna marka powstała w roku 2007. Wtedy to specjalistka od żywienia Pam Marcus oraz znany designer Daren Freude zdecydowali się wypuścić na rynek linię nowoczesnych butelek dla niemowląt, które miały nie tylko odznaczać się swoim atrakcyjnym designem, ale także być stuprocentowo bezpieczne dla dzieci. Pam Martin w tamtym okresie miała za sobą już 17-letnią praktykę jako specjalistka do spraw żywienia dzieci oraz dziecięcy fizjoterapeuta w Oaklands Kaiser Hospital. Zaniepokojona działaniem związków chemicznych i tworzyw sztucznych, które wykorzystywane były w produkcji artykułów dziecięcych, postanowiła stworzyć alternatywę dla szkodliwych produktów. Idea ta przypadła do gustu Darenowi Freude, nagradzanemu designerowi i architektów, prywatnie ojcu trójki dzieci.

Zdrowie, ekologia, atrakcyjny design - te założenia przyświecały twórcom nowej marki także przy tworzeniu nowych linii produktów, które dość szybko powstały. Okazało się, że coraz więcej rodziców szuka dla swoich dzieci produktów przyjaznych zdrowiu i środowisku. Z czasem marka Lifefactory objęła także artykuły dla domu oraz dla dorosłych.

Butelki szklane Lifefactory - sztandarowy produkt marki

Co prawda wśród produktów marki Lifefactory możemy znaleźć pojemniki na żywność, gryzaki, zamknięcia do butelek itd., jednak to właśnie szklane butelki są najbardziej rozpoznawalnym produktem w asortymencie tej znanej marki. Jeśli chodzi o butelki szklane Lifefactory, możemy zdecydować się zarówno na butelki dla niemowląt, jak i większe butelki do osób dorosłych, które będą idealnym naczyniem na pitą codziennie wodę. Butelki są bardzo solidnie wykonane, mają szczelne zamknięcia oraz charakterystyczne rękawy ochronne. Są to zdecydowanie produkty dla wymagających klientów. Wszystkie butelki szklane Lifefactory, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, można bez problemu myć w zmywarce.

Lifefactory oferuje produkty BPA free

Dlaczego warto zdecydować się na produkty Lifefactory? Wspomnieliśmy już, że chodzi o naczynia przyjazne zarówno środowisku naturalnemu, jak i naszemu zdrowiu. W odniesieniu do butelek Lifefactory oraz innych produktów tej znanej marki pojawia się określenie "BPA free". Co to znaczy? Marka Lifefactory obejmuje wyłącznie innowacyjne produkty, które wolne są zupełnie do BPA, czyli bardzo szkodliwego dla zdrowia bisfenolu. Związek ten może przyczynić się do nadpobudliwości, otyłości, może także podnieść ryzyko wystąpienia choroby nowotworowej. Dlatego też produkty oznakowane jako "BPA free" to najlepszy wybór - zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. To kolejny argument za wybraniem butelek i pojemników na żywność Lifefactory.

Przyjazne dla środowiska butelki szklane dla niemowląt Lifefactory

Butelki szklane dla niemowląt są nie tylko zdrowe, wolne od szkodliwego bisfenolu, ale także przyjazne środowisku naturalnemu. Wszystkie butelki wykonane są z dobrej jakości szkła, które jest odporne na zmiany temperatury. Ponadto każdy egzemplarz ma charakterystyczny kolorowy silikonowy rękaw. Produkty Life Factory to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrafią docenić ciekawe połączenie atrakcyjnego designu z ekologicznymi materiałami i starannym wykończeniem. Butelki szklane dla niemowląt Lifefacatory powinny spodobać się wszystkim osobom, którą chcą mie

pewność, że żyją ekologicznie.

Kolorowe butelki szklane dla dzieci Lifefactory

Już na pierwszy rzut oka szklane butelki dla dzieci marki Lifefactory zwracają uwagę swoim niebanalnym designem. Butelki mają dość typowy kształt, dostępne są modele o objętości 120 i 250 ml (dla starszych dzieci). Wszystkie butelki mają kolorowe rękawy, które ozdobione są estetyczną perforacją. Można zamówić butelki dla dzieci Lifefactory w wielu różnych kolorach, dostępne są zarówno butelki utrzymane w ponadczasowej, delikatnej pastelowej kolorystyce, jak i w bardziej intensywnych kolorach. Zdecydowanie są to produkty, których estetyce nie można nic zarzucić.

Ochronne silikonowe rękawy butelek Lifefactory

Wszystkie butelki szklane Lifefactory mają specjalne silikonowe rękawy. To nie tylko element dekoracyjny! Przede wszystkim rękaw silikonowy pozwala wygodnie trzymać butelkę, co jest bardzo ważne w przypadku małych dzieci. To jednak nie wszystko. Nie zapominajmy o tym, że butelki Lifefactory wykonane zostały ze szkła, jednak dzięki wykorzystaniu kolorowych silikonowych rękawów ochronnych znacznie zmniejsza się ryzyko ich rozbicia. W tek chwili można wybrać butelki z rękawami ochronnymi w różnych kolorach. Nie trzeba ściągać rękawa z butelki, aby umyć ją w zmywarce.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl