Uwaga !!!! WAŻNE !!!!

Szanowni Państwo,
Informujemy, że  sklep będzie nieczynny do odwołania.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia i jednocześnie dziękujemy za wyrozumiałość.

młynki do kawyChwila relaksu z kubkiem pysznej aromatycznej kawy to dla wielu z nas bardzo ważny rytuał w ciągu dnia. Już sam zapach świeżo palonej kawy przyciąga i zachęca do degustacji.
Przygotowanie doskonałej kawy to sztuka. Wymaga czasu i zaangażowania, zarówno jeśli chodzi o dobór odpowiednich ziaren kawy, jak i sprzętu, dzięki któremu stworzymy doskonały, gorący napój - lepszy niż w kawiarni!
Nie ulega wątpliwości, że kawa przyrządzona ze świeżo zmielonych ziaren jest dużo bardziej aromatyczna. Szybko możemy zdefiniować jej nuty smakowe. Aby tak było, warto poszukać dobrej jakości młynka do kawy, który dokładnie, równomiernie zmieli ulubioną kawę ziarnistą. Wówczas proces parzenia sprawi, że dom wypełni się jej kuszącym zapachem.

Młynki do kawy ręczne - manifestacja tradycji

W ofercie CookandLove.pl można znaleźć wysokiej jakości młynki w przystępnej cenie. Młynki do kawy z ręcznym mechanizmem, wyposażone są w ceramiczne bądź stalowe żarna. Są to urządzenia niewielkich wymiarów, zatem nie zabierają wiele miejsca w kuchni. Mało tego! Są bardzo oryginalną dekoracją tego wnętrza. W asortymencie znajdują się zarówno młynki do kawy drewniane (w kilku odcieniach), dla zwolenników tradycji, ale również młynki z obudową szklaną, czy z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Mielenie kawy odbywa się w sposób bardzo precyzyjny, dzięki możliwości regulacji żaren, a kawa parzona bezpośrednio po zmieleniu to czysta przyjemność!

Młynki do kawy żarnowe - profesjonalny proces mielenia

Możliwość ustawienia stopnia grubości mielenia to niewątpliwy walor tych urządzeń. Dzięki temu mamy szansę przygotować kawę według indywidualnych upodobań. Kawa grubo zmielona idealna do przygotowania napoju sposobem french press lub tradycyjnym. Średni stopień mielenia będzie odpowiedni dla uzyskania aromatycznej kawy zalewanej. Natomiast drobnoziarnista kawa to idealna baza do stworzenia espresso. Parz kawę taką jaką lubisz najbardziej. Młynki do kawy żarnowe nadają się do tego celu idealnie.

Młynki do kawy elektryczne - ekspresowo!

Wyposażone są zwykle w spore pojemniki na ziarna (możliwość szczelnego przechowania zarówno ziaren jak i kawy mielonej). Po ich uzupełnieniu, następuje automatyczne podawanie kawy bezpośrednio do komory mielącej. Dużą zaletą tych młynków do kawy jest ich prosta, intuicyjna obsługa za pomocą przycisku. Twoja perfekcyjna kawa, w kilka minut będzie gotowa!

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl