Poszukiwaczom naczyń idealnych, dzięki którym gotowanie stanie się wyjątkową przygodą i pasją, dedykowane są garnki żeliwne. Jednymi z najczęściej używanych narzędzi w kuchni są patelnie. Te wykonane z żeliwa zaskakują funkcjonalnością, jakością, ale również designem. Patelnie żeliwne marki Le Creuset, Skeppshult czy Lava Cooking to połączanie tradycji z nowoczesną formą. Naczynia te spełniają najważniejsze potrzeby użytkowników, jeśli chodzi o szybkie, efektywne przygotowanie potrawy, w sposób zdrowy, pełnowartościowy i bardzo aromatyczny.
Patelnia żeliwna, jak i pozostałe naczynia wykonane z tego wyjątkowo trwałego materiału to symbol ponadczasowego stylu gotowania. Dziś, wysoko cenią je renomowani szefowie kuchni, ale także wszyscy ci, dla których jakość i smak potraw jest kwestią nadrzędną.
Produkty żeliwne odlewane są ręcznie w jednorazowych formach, następnie poddawane starannemu, wieloetapowemu procesowi polerowania, emaliowania i suszenia. W efekcie powstają produkty wysoce odporne mechanicznie, opracowane stylowo i oryginalnie.
Patelnie żeliwne służyć będą z pokolenia na pokolenie. Zyskują na wartości im dłużej są używane. Idealnie przewodzą ciepło, jednocześnie akumulując je wewnątrz przez długi czas. Obróbka produktów na patelni żeliwnej jest procesem bardzo efektywnym, nie pozbawiającym pożywienia walorów smakowych i zdrowotnych. To, co wyróżnia patelnie żeliwne od innych, to odporna na zarysowania, nieprzywierająca, gładka powierzchnia dna oraz ich lepsza sprawność na popularnych kuchniach indukcyjnych.
Spróbuj potraw przygotowanych w naczyniach żeliwnych. Dostrzeżesz ich wyjątkową jakość i docenisz swój wybór.

Jaką wybrać i kupić patelnię żeliwną? Poradź się naszego specjalisty od zdrowego gotowania!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl