pateraElegancka patera jest nieodzowna podczas bardziej uroczystych spotkań towarzyskich. Patery to naczynia, które używane są do serwowania głownie tostów i ciast, czasami także kompozycji owocowych i słodyczy. Dużym atutem tego rodzaju naczyń jest fakt, że z reguły mają one kilka poziomów, a tym samym nie zajmują wiele miejsca, chociaż można z ich pomocą zaserwować gościom większe ilości smakołyków. Nie da się też zaprzeczyć, że atrakcyjna patera może być ciekawą ozdobą stołu.

Patery w naszej ofercie

Eleganckich pater od wiodących producentów nie zabrakło również i w naszym asortymencie. W tej chwili możemy Państwu zaproponować markowe patery z wysokiej klasy tworzyw sztucznych, szkła oraz stali szlachetnej, zarówno proste patery z jednym poziomem, jak i dwu-, trój- albo kilkupoziomowe. Koziol, Philippi, Iitalla, Alessi, Blomus, Zack, Stelton itd. – jeśli szukają Państwo nowoczesnych pater wymienionych marek, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Patery wielopoziomowe w stylu nowoczesnym

Osoby chcące zrobić wrażenie na swoich gościach atrakcyjnie nakrytym stołem, powinny zainteresować się nowoczesnymi paterami wielopoziomowymi, np. marki Koziol. Ten niemiecki producent specjalizuje się w produkcji kolorowych akcesoriów kuchennych z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Osobom, które chciałyby udekorować swój stół niebanalną etażerką w intensywnym kolorze, polecamy kilkupoziomowe patery Koziol z serii Babel Big, które mają (w zależności od modelu) nawet do 7 poziomów. Ponieważ te nowoczesne patery na ciasta i owoce dostępne są w wielu różnych kolorach, na pewno uda się Państwu wybrać coś interesującego.

Ekskluzywna patera to znakomity prezent!

Śluby, jubileusze oraz parapetówki to okazje od dawna kojarzone są z praktycznymi prezentami, przydającymi się w gospodarstwie domowym. Poza sztućcami i zastawami obiadowymi można podarować także elegancką markową paterę. Polecamy zwłaszcza ekskluzywne podstawy do tortów marki Alessi, które zaprojektowane zostały przez znanych designerów. To dlatego już na pierwszy rzut oka zaskakują swoją wyjątkową formą, dotyczy to m.in. pater Les Ministres, Bimboveloce oraz Floating Earth.

Jeśli któryś z naszych produktów Państwa zainteresował, będzie nam bardzo miło udzielić Państwu wszelkich dodatkowych informacji na jego temat. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas patery spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl