serwetnikNa pewno każdy przyzna, że prezencja stołu jest bardzo ważna dla osób spożywających posiłek. Warto zadbać także i o detale, zawłaszcza, jeśli planujemy uroczysty posiłek w większym gronie. Nie tylko sama zastawa stołowa wpływa na ostateczny wygład nakrytego stołu. Znaczenie mają także i takie detale jak serwetniki. Serwetki powinny znaleźć się na każdym stole. Aby nie zakłócały kompozycji nakrytego stołu, powinno się je włożyć do jakiego eleganckiego serwetnika.

Obrączki do serwetek w naszej ofercie

Jeżeli poszukują Państwo serwetników, które nie tylko spełnią swoją rolę, ale przede wszystkim będą się niezwykle ciekawie prezentować, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mogą w niej Państwo znaleźć niezwykle interesujące i jednocześnie bardzo praktyczne serwetniki, które na pewno będą ozdobą każdego stołu. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że oferowane im artykuły są wysokiej jakości, jednakże dbamy także o to, aby ich ceny były jak najbardziej atrakcyjne dla kupujących.

Dekoracyjne pierścienie do serwetek

Jak wspomnieliśmy, nasza oferta to nie tylko produkty przydatne na co dzień, ale i bardzo dekoracyjne. Jeśli szukają Państwo serwetników, które będą stanowiły mocny akcent na stole, zachęcamy do wyboru produktów Alessi, Zack albo Umbra. Wszyscy wymienieni producenci oferują serwetniki z wysokojakościowych tworzyw, które zaprojektowane zostały przez cenionych designerów. Na uwagę zasługują zwłaszcza serwetniki Alessi z ekskluzywnej serii Mediterraneo, wycięte ze stali szlachetnej, wizualnie przypominające koralowce. Tego typu serwetnik będzie współgrał nie tylko z innymi akcesoriami z tej samej serii, ale także i z nowoczesnymi zastawami stołowymi.

Serwetnik w stylu minimalistycznym

Nie każdy lubi akcesoria o dużej ilości zdobień. Mamy tego świadomość, dlatego proponujemy naszym klientom także serwetniki w stylu minimalistycznym, które będą pięknym dodatkiem do nowoczesnych jadalni. Na uwagę zasługują produkty Stelton, Blomus oraz Rig Tig, które wyróżniają się oszczędnym zdobnictwem i dyskretnym połyskiem stali szlachetnej.

W każdej chwili pozostajemy do Państwa dyspozycji, zachęcamy do kontaktu. Postaramy się udzielić odpowiedzi na każde zadane pytanie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl