fondueFondue to tradycyjna potrawa szwajcarska, która przygotowuje się ze stopionego sera i białego wina. Pierwsze dania tego typu zaczęto w Szwajcarii przygotowywać już w XVII wieku, z czasem fondue stało się bardzo popularne także we Francji oraz we Włoszech. Obecnie ta pyszna potrawa wymyślona przez szwajcarskich górali pojawia się coraz częściej także podczas spotkań towarzyskich w naszym kraju. To, co jest charakterystyczne dla fondue, to fakt, że potrawę przygotowuje się w specjalnych naczyniach i spożywa się ją bezpośrednio z nich, po prostu zanurzając w roztopionej masie pieczywo, nabite na specjalny widelec.

Zestawy do fondue

Tradycyjnie podane fondue może się okazać naprawdę sporą atrakcją podczas spotkań towarzyskich w kameralnym gronie. Jeśli chcą Państwo naprawdę zaskoczyć swoich gości, warto od razu zainwestować w profesjonalny zestaw do fondue, który będzie się składał z wysokiej jakości garnka, komplety widelczyków, palnika oraz drewnianej podstawki. Na rynku dostępne są zestawy do fondue wykonane z różnych materiałów. Zasadniczo można zdecydować się na zestawy do fondue żeliwne albo ze stali szlachetnej.

Zestawy do fondue w naszej ofercie

Chcemy dostarczać naszym klientom produkty, które będą praktyczne, przydatne na co dzień i jednocześnie pozwolą na celebrowanie posiłków w większym gronie. Nie jest zatem niczym zaskakującym, że mogą Państwo w naszym sklepie znaleźć także wysokiej jakości zestawy do fondue ze stali szlachetnej oraz z żeliwa, które na pewno przydadzą się nie raz.

Jeśli są Państwo zainteresowani zestawami do fondue z wysokiej jakości żeliwa, proponujemy produkty bardzo znanej marki Chasseur, która zyskuje spore uznanie także i na polskim rynku. Zestawy do fondue Chasseur wykonano z żeliwa pokrytego emalią w różnych kolorach. Zestawy te wyróżniają się solidną konstrukcją i atrakcyjnym designem. Można je wykorzystywać do przygotowania fondue serowego oraz czekoladowego.

Osobom preferującym naczynia ze stali szlachetnej proponujemy zestawy do fondue Silit, które także dostępne są w wielu różnych kolorach. Również i te zestawy obejmują widelczyki i palnik. Warto podkreślić, że garnki do fondue Slilit pokryte są wewnątrz Silarganem, materiałem antyalergicznym, który skutecznie zapobiega przywieraniu potraw.

Niezależnie od tego, na którą opcję się Państwo zdecydują, bardzo chętnie doradzimy przy wyborze zestawu na miarę Państwa potrzeb. Odpowiemy na pytania co do właściwości poszczególnych materiałów oraz parametrów dostępnych w naszym sklepie zestawów do fondue. Zapraszamy do kontaktu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl