gęsiarkiPrzygotowanie tradycyjnych pieczeni nie jest bynajmniej proste, jeśli nie posiadamy odpowiedniej brytfanny. Dlatego też osoby, które chcą zmierzyć się samodzielnie z przygotowaniem jakiejś pysznej pieczeni o większych rozmiarach, powinny zdecydowanie zaopatrzyć się w porządną gęsiarkę. Gęsiarki to dość charakterystyczne brytfanny o wysokich ściankach, z pokrywą, które nadają się nie tylko do pieczenia gęsi (stad właśnie nazwa brytfanny), ale także wszelkich innych rodzajów mięs.

Dlaczego właśnie gęsiarka?

Każdy, komu zależy, by przygotowana przez niego pieczeń miała znakomity smak i aromat, powinien przetestować tradycyjną gęsiarkę. Gęsiarka ma tę zaletę, że pozwala nam na upieczenie nawet większych porcji mięsa w piekarniku. Wielkość oraz unikalny kształt gęsiarek to gwarancja, że pieczone mięso będzie chrupiące na zewnątrz i soczyste w środku. Oczywiście nie ma problemu z podlewaniem pieczeni sosem, winem albo piwem – pokrywę można w każdej chwili bardzo łatwo zdjąć.

Nowoczesne gęsiarki

Obecnie produkowane gęsiarki, emaliowane, stalowe, teflonowe albo żeliwne, powstają z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Bardzo często wyposażane są one w nieprzywierającą powłokę, co dodatkowo ułatwia przygotowywanie różnych potraw. To, co od lat pozostaje niezmiennie, to wyjątkowy kształt gęsiarek, który odróżnia je od innych brytfann. Coraz częściej proponowane przez wiodących producentów gęsiarki można wykorzystywać także na kuchniach indukcyjnych, np., kiedy chcemy podgrzać jakąś potrawę. Nowoczesne gęsiarki można z reguły myć w zmywarkach.

Gęsiarki w naszej ofercie

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, dla których gotowanie jest prawdziwą pasją. Stąd też mogą Państwo znaleźć u nas także różnego typu gęsiarki, które pochodzą tylko od najlepszych producentów. Oferowane przez nas brytfanny mają stosunkowo grube ścianki, co oznacza, że długo trzymają ciepło. Wyposażone są oczywiście w powłoki nieprzywierające, mają też mocne, a przy tym ergonomiczne uchwyty. Z powodzeniem można w nich przygotowywać także potrawy bezmięsne.

Jeśli jeszcze zastanawiają się Państwo nad zakupem gęsiarki, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie udzielimy informacji na temat poszczególnych modeli prezentowanych w naszym asortymencie brytfann oraz właściwości materiału, z którego zostały wykonane.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl