Wok Silit Vision Wok Silit Vision
Producent: Silit
Cena: 1 299,00 zł

Patelnie ceramiczne to interesująca alternatywa dla patelni teflonowych. Dlaczego? Pozwalają nam one na smażenie bez tłuszczu lub z bardzo niewielką jego ilością. Jednocześnie są bardzo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, w tym również zarysowania, czego nie da się już powiedzieć o patelniach teflonowych. Patelnie ceramiczne to idealne rozwiązanie dla osób, które preferują zdrowy styl życia.
Bardzo gładka powłoka, znajdująca się wewnątrz patelni ceramicznych, wykonana jest z naturalnych minerałów oraz gliny, wypalanych w temperaturze około 120 stopni C. Z racji tego, że patelnia ceramiczna jest bardzo gładka, możemy być pewni, że w trakcie smażenia nic do niej nie przywrze. Aby móc korzystać z takiej patelni przez długie lata, należy pamiętać jedynie o tym, że ceramicznej powłoki nie powinniśmy narażać na gwałtowne zmiany temperatury. W praktyce oznacza to, że np. nie należy zalewać rozgrzanej patelni ceramicznej zimną wodą. Warto zaznaczyć, że mycie patelni ceramicznych jest naprawdę bezproblemowe.
Patelnie ceramiczne rozgrzewają się równomiernie, długo zachowują ciepło. Co ważne, ceramiczna powłoka nie wpływa na smak żywności. W chwili obecnej produkowane są także patelnie ceramiczne przeznaczone do wykorzystywania na płytach indukcyjnych.
Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem funkcjonalnej patelni ceramicznej, zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego oferujemy tylko patelnie od sprawdzonych producentów. Nasz asortyment obejmuje patelnie ceramiczne o różnych średnicach i wysokościach, z ergonomicznymi uchwytami. Warto dodać, że patelnie ceramiczne są bezpieczne zarówno dla naszego zdrowia jak i dla środowiska naturalnego, nawet w bardzo wysokich temperaturach nie dochodzi do emisji szkodliwych związków chemicznych.

Zastanawiasz się jaką wybrać i kupić patelnię do swojej kuchni? Poradź się naszego kulinarnego doradcy!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl