Znajdź produkt dla siebie...

Małe AGD Ariete

Ariete to bardzo ceniony obecnie producent artykułów gospodarstwa domowego. Włoska firma powstała już w roku 1964, w Toskanii. Od samego początku producent koncentrował się na wytwarzaniu przedmiotów, które nie tylko są funkcjonalne, ale także odznaczają się ponadczasowym pięknem. Ariete to w chwili obecnej synonim wysokiej ergonomii, funkcjonalności i oszczędnego zdobnictwa. Produkty tej marki zdecydowanie powinny znaleźć się w każdym gospodarstwie domowym.

Włoski producent dokłada starań, aby jego produkty były jak najbardziej innowacyjne. Oferowane jogurtownice, roboty kuchenne, czajniki itd. są projektowane w taki sposób, aby idealnie trafiały w potrzeby klientów. Nie tyle odpowiadają nowym trendom, co raczej same je tworzą. Ponieważ Ariete stale współpracuje z prestiżowymi studiami projektowymi, wszystkie artykuły włoskiego producenta odznaczają się niepowtarzalnym designem.

Oczywiście oferowane roboty kuchenne, jogurtownice, wyciskarki, tostery oraz inne produkty Ariete wykonuje się wyłącznie z najwyższej klasy materiałów, co przekłada się na ich wysoką jakość i długą żywotność. Warto podkreślić, że wszystkie nowe artykuły poddawane są dokładnym testom jakościowym oraz dotyczącym bezpieczeństwa.

Wysoka jakość produktów Ariete, potwierdzona nie tylko testami producenckimi, ale także licznymi rekomendacjami ze strony dotychczasowych klientów, zachęciła nas do włączania artykułów tej marki do naszego asortymentu. W tej chwili mogą Państwo nabyć u nas jogurtownice oraz wyciskarki do owoców marki Ariete.

Jogurtownice marki Ariete są po prostu nieodzowne w domach wszystkich tych osób, które preferują zdrowy tryb życia. Wysokiej jakości jogurtownica przyda się z pewnością nie raz do samodzielnego przygotowanie pysznego jogurtu. Jogurtownice marki Ariete mają zwykle pojemność 1 l, czas przygotowania jogurtu to zaledwie 12 godzin. Jogurtownice wykonano z dobrych materiałów, ze względu na stonowaną kolorystykę będą dobrze wyglądać w każdej kuchni. Wśród produktów Ariete dostępne są także jogurtownice Yogurella Metal, z pomocą których jogurt przygotowywany jest w siedmiu małych słoiczkach.

Jak wspomnieliśmy, w naszym sklepie mogą Państwo nabyć również niezawodne wyciskarki do owoców marki Ariete. To idealne opcja dla tych wszystkich, którzy lubią rozpoczynać dzień szklanką pysznego, świeżego soku. Jako ciekawostkę można dodać, że wyciskarki do owoców Ariete wyposażono w specjalne dzióbki niekapki, które zapobiegają skapywaniu soku po ścianach naczynia.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania co do produktów Ariete, ich parametrów technicznych albo materiałów, z których zostały wykonane, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Niezwłocznie udzielimy wszelkich odpowiedzi.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl