Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Szukasz skutecznego, bezpiecznego dla zdrowia sposobu przechowywania żywności? Pojemniki próżniowe spełniają te zadania perfekcyjnie. Chronią produkty przed kontaktem z powietrzem i wilgocią. Żywność przechowywana w takich warunkach jest 3-5 krotnie dłużej świeża, nie tracąc smaku i walorów odżywczych.

Pojemniki próżniowe są polecane przede wszystkim do przechowywania sałat, warzyw i owoców, które na dłużej pozostają soczyście kolorowe, jędrne i kruche.

W tych pojemnikach możesz również trzymać ziarna swojej ulubionej kawy. Nie ma obawy, że przedwcześnie zwietrzeje i straci swój wyjątkowy aromat. Dzięki mechanizmowi odsysania powietrza z pojemnika, chronione są unikalne wartości przechowywanych produktów.

Pakowanie próżniowe jest również najlepszym zamiennikiem chlebaka. Właściwie, żadna inna metoda nie zatrzyma tak dobrze świeżości chleba, jak właśnie pojemnik próżniowy. Pomimo upływu czasu Twój chleb nadal może być świeży i chrupiący.

Mięso i ryby przechowywane metodą próżniową to najskuteczniejszy sposób marynowania. Powietrze wypompowane z pojemnika, sprawia że zarówno ryby jak i mięso znacznie szybciej wchłaniają wszystkie składniki marynaty.
Wreszcie pakowanie próżniowe gwarantuje szczelne zamknięcie butelki wina, syropu czy świeżo wyciskanych soków. Otworzone, nawet po dłuższym czasie, wciąż zachwycają swoim doskonałym bukietem smaków i pełnym wachlarzem wartości odżywczych.

Pakowanie próżniowe jest rozwiązaniem ekonomicznym, długoterminowym i bezpiecznym dla zdrowia.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl