Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

torebki na lunchPrzechowywanie i przenoszenie produktów spożywczych wymaga wyboru odpowiednich pojemników (lanch box), które zapewnią zachowanie higieny oraz sprawią, że żywność będzie świeża przez długi czas. Jeśli szukają Państwo pojemników na żywność, w tym także eleganckich toreb na lunch, które będą poręczne i pojemne, jest nam miło zakomunikować, że tego rodzaju produkty są dostępne także i w naszym asortymencie.

Pojemniki na żywność i ich zalety

Dobre pojemniki na żywność ułatwiają bezpieczne przechowywanie różnych produktów, pomagają w zachowaniu czystości oraz w utrzymaniu porządku, a jednocześnie gwarantują, że żywność dłużej zachowa świeżość oraz walory smakowe. W każdym gospodarstwie domowym przyda się praktyczna torba na lunch. Jest to rozwiązanie, które umożliwia zabranie ze sobą posiłku do pracy, szkoły lub w czasie podróży. Do torby można zapakować kanapki, ale także przygotowany w domu posiłek, który będzie świeży i nie straci swoich walorów smakowych. Odpowiednie pojemniki pozwalają na przenoszenie żywności w szczelnym opakowaniu bez ryzyka wysypania lub wylania zawartości oraz chronią przed wydostawaniem się na zewnątrz różnych zapachów, dlatego są praktycznym rozwiązaniem dla osób, które lubią zabierać do pracy lunch przygotowany w domu.

Nowoczesny Lunch Box

W naszym asortymencie znajdą Państwo nowoczesne torby na lunch, które wykonano z wysokojakościowych materiałów. Ponieważ staramy się naszym klientom oferować wyłącznie produkty o potwierdzonej jakości, sprzedajemy także wyjątkowo cenione torby Iris, które dostępne są w różnych wzorach i kolorach. Torby odznaczają się atrakcyjnym kształtem oraz eleganckim zdobnictwem, będą atrakcyjnym dodatkiem.

Warto podkreślić, że poza swoją prezencją torby na lunch Iris mają wiele innych zalet. Przede wszystkim wykonano je z materiału z warstwą termoizolacyjną, dzięki czemu jedzenie w torbie dłużej pozostaje świeże. Wszystkie torby mają ergonomiczne uchwyty oraz regulowane paski. To ostatnio rozwiązanie powinno przypaść do gustu szczególnie paniom, ponieważ mogą one torby Iris nosić po prostu wygodnie na ramieniu. Idealny produkt do transportu obiadu lub drugiego śniadania.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl