Opcje przeglądania

młynki dwufunkcyjne do zbóż

Coraz więcej osób decyduje się na samodzielnie przygotowywanie mąki do pieczenia chleba. Nie sposób zaprzeczyć, że świeża mąka znacznie poprawia walory smakowe pieczywa. To dlatego na popularności zyskują specjalne młynki do mielenia zbóż. My chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę także i na nowoczesne młynki dwufunkcyjne, z pomocą których można nie tylko zmielić ziarna na mąke, ale także na śrutę oraz płatki.

Młynki dwufunkcyjne i ich zalety

Dlaczego warto zdecydować się na nowoczesny młynek dwufunkcyjny? Odpowiedź narzuca się sama – z pomocą jednego tylko urządzenia możemy zmielić zboże na mąkę oraz przygotować pyszne płatki. To rozwiązanie, które dedykowane jest wszystkim zwolennikom zdrowego trybu życia. Zarówno mielenie, jak i zgniatanie ziaren przebiega bez zarzutu, ponieważ nowoczesne młynki dwufunkcyjne do zbóż wyposażone są w bardzo solidne żarna. Wystarczy jednie przekręcić lejek, aby wybrać odpowiednią funkcję. To jednak jeszcze nie wszystko. Warto zwrócić uwagę także i na wydajność nowoczesnych młynków dwufunkcyjnych. W przypadku markowych produktów Schnitzer to nawet 110g/min. (opcja drobnego przemiału), 300 g/min. (opcja grubego przemiału). Dzięki możliwości regulacji grubości przemiału, możemy samodzielnie przygotować mąkę zarówno do tradycyjnych wypieków, jak i tych gruboziarnistych.

Młynki dwufunkcyjne w naszej ofercie

Zawsze dokładamy starań, by zapewnić naszym klientom wysokiej klasy akcesoria i sprzęty kuchenne, z pomocą których możliwe będzie przygotowanie zdrowych posiłków. W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej klasy młynki dwufunkcyjne niemieckiej firmy Schnitzer – producenta renomowanych młynków do zbóż z żarnami z korundu ceramicznego. Proponujemy Państwu elektryczne młynki dwufunkcyjne Vario z lejkiem z drewna lub metalu. Duża wydajność silnika, regulacja przemiału oraz dość znaczna pojemność lejka to największe zalety obu modeli młynków. Warto podkreślić, że z ich pomocą można bez przeszkód zmielić także kukurydzę. Istotnym atutem obu dostępnych w naszym sklepie modeli jest obudowa z wytrzymałego drewna bukowego oraz atrakcyjny design. Młynki będą pięknie wyglądać w każdej kuchni.

Jeśli nasunęło się Państwu jakieś pytanie na temat naszych młynków, np. dotyczące funkcjonalności albo konkretnych parametrów technicznych, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Na każde nadesłane pytanie odpowiemy bez zwłoki. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl