Opcje przeglądania
Kategorie
Nowość
Promocja

stolnica

Stolnica jest jednym z elementów wyposażenia, który przyda się w każdej kuchni. Stolnice są nieodzowne, gdy chcemy szybko, sprawnie i w miarę łatwo zagnieść ciasto. Tradycyjne stolnice wykonane były z drewna. Obecnie dostępne są także nowoczesne stolnice silikonowe, których funkcjonalności również nie można nic zarzucić.

Stolnice w naszej ofercie

W ofercie naszego sklepu internetowego mogą Państwo znaleźć stolnice najwyższej jakości, o różnej wielkości. Dbamy także o to, aby wysoka jakość produktów szła w parze z atrakcyjną ceną. Mamy nadzieję, że każdy kupujący zdoła bez problemu znaleźć dla siebie dobra stolnicę, z której nie raz skorzysta podczas przygotowywania domowych wypieków. Przez cały czas pozostajemy do dyspozycji naszych klientów w przypadku jakichkolwiek pytań. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami, jeżeli mają Państwo takie życzenie.

Stolnica z drewna

Tradycyjna stolnica z drewna to rozwiązanie, które ciągle jeszcze ma wielu zwolenników. Łatwo to wyjaśnić. Przede wszystkim drewniane stolnice wyróżniają się wyjątkową trwałością, to naprawdę rozwiązanie na całe lata. Na tego rodzaju stolnicach można nie tylko wygniatać ciasta, ale także i je kroić, nie obawiając się zniszczenia powierzchni drewna. Minusem stolnicy z drewna jest fakt, że nie da się jej złożyć. Niestety stolnice takie zajmują dość dużo miejsca.

Stolnica z silikonu

Z myślą o osobach dysponujących mniejszą kuchnią, gdzie nie zawsze jest dość miejsca na stolnice z drewna, zaczęto produktowa

nowoczesne stolnice silikonowe, które po użyciu można po prostu zwinąć w rulon. Tego rodzaju stolnice mogą zaoferować nam między innymi takie marki jak: Joseph Joseph oraz Lekue. Silikonowe stolnice są bardzo łatwe do wyczyszczenia, a ciasto do nich nie przywiera. Maty do ciasta z silikonu mają w zasadzie tylko jedną wadę, niestety nie można na nich kroić. Mają jednak jedną mocną stronę – ponieważ są wytrzymałe na wysoką temperaturę, można na nich nie tylko rozgniatać i rozwałkowywać ciasto, ale także je piec. Na macie silikonowej można z powodzeniem upiec spód do ciasta, ciasto francuskie itd.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl