wyciskarka do cytrusówWyciskarka do cytrusów to urządzenie, z pomocą którego można szybko wycisnąć sok i miąższ z owoców cytrusowych, tzn. z grejpfrutów, cytryn czy pomarańczy. Dużą popularnością cieszą się ciągle wyciskarki ręczne, które wyróżniają się komfortem użycia, atrakcyjną cena i wydajnością. Pamiętajmy, że świeży sok owocowy znacznie polepsza walory smakowe koktajli albo różnego rodzaju sałatek. Z pomocą wyciskarki możemy szybko i bezproblemowo wycisnąć tyle soku, ile akurat potrzebujemy.

Typowe wyciskarki do cytrusów

Standardowa wyciskarka do cytrusów w niczym nie przypomina typowej sokowirówki. Przede wszystkim jest ona tak skonstruowana, aby możliwe było wyciśnięcie wartościowego soku, w dużej mierze bazującego na miąższu cytrusów. Wyciskarka do cytrusów ręczna to zwykle urządzenie bardzo łatwe do utrzymania w czystości, dlaczego? Wyciskarki wykonuje się z tworzywa sztucznego, ponadto zamiast sit i ostrzy wyposażone są w charakterystyczny stożek. Na rynku dostępne są także eletryczne wolnoobrotowe wyciskarki do cytrusów, które działają na tej samej zasadzie, co urządzenia ręczne.

Wyciskarki do cytrusów w naszej ofercie

Chcemy, że przygotowywanie codziennych posiłków nie było dla Państwa problematyczne. Dlatego też staramy się oferować wyłącznie takie rozwiązania, które są starannie wykończone i maksymalnie funkcjonalne. Tak jest również w przypadku wyciskarek do cytrusów. Choć urządzenia te opierają się na bardzo prostej zasadzie działania, to jednak warto pamiętać o tym, że dostępne są obecnie modele, przy użyciu których wyciskany jest sok bez pestek, które można umieścić na krawędzi szklanki z przygotowanym koktajlem itd. Chodzi o markowe wyciskarki do cytrusów, które my również możemy zaoferować.

W te chwili nasz asortyment obejmuje m.in. dwustronną wyciskarkę marki Nuance, która posiada niewielkie wewnętrzne kanaliki. Dzięki temu rozwiązaniu sok z wyciskanych cytryn lub pomarańczy ścieka do naczynia, natomiast pestki owoców pozostają w wyciskaczu. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że wyciskarki Nuance cieszą się coraz większą popularnością. Inne marki, które znają Państwo w naszym sklepie to Joseph Joseph oraz OXO. Chcielibyśmy jeszcze zwrócić uwagę na fakt, że proponowane przez nas wyciskarki do cytrusów wyprodukowane zostały z nowoczesnego tworzywa sztucznego, można je bez przeszkód myć w zmywarce.

Choć może wyciskarek ręcznych do cytryn i pomarańczy nie używamy codziennie, to jednak warto zainwestować od razu w sprzęt wysokiej jakości. Dzięki temu możemy go używać całymi latami. W przypadku jakichkolwiek pytań o produkty dostępne w tej kategorii zapraszamy do skontaktowania się z nami. Postaramy się pomóc.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl