kuvingsMarkę Kuvings na pewno bardzo dobrze znają wszyscy zwolennicy zdrowego trybu życia, w tym także zdrowej kuchni. Marka należy do NUC Electronics Co. Ltd., firmy wytwarzającej drobne AGD, taki jak np. jogurtownice, blendery, wyciskarki do soków itd. Obecnie oferta NUC obejmuje ponad 20 produktów, które wyróżniają się swoją wysoką funkcjonalnością, prostotą obsługi oraz atrakcyjnym designem. Świetna jakość i innowacyjny design przyczyniły się do tego, że produkty Kuvings cieszą się uznaniem nie tylko na rodzimym rynku koreańskim, ale także w innych rejonach świata. Firma NUC powstała w roku 1978, początkowo ograniczała swoją działalność tylko do rynku koreańskiego, jednak dość szybko jej produkty zaczęto sprzedawać również w Europie.

Sokowirówka czy wyciskarka?

Ponieważ zależy nam na tym, aby oferować klientom produkty zdecydowanie najwyższej klasy, które nie tylko będą niezawodne w kuchni, ale także pomogą w przygotowaniu pysznych, a przy tym zdrowych posiłków, nie mogłoby zabraknąć w naszej kuchni kultowych już wyciskarek do soków Kuvings. To nie przypadek, że te innowacyjne wyciskarki cieszą się taką popularnością na całym świecie. Zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z modelem Kuvings 998, którego działanie bazuje na wolnoobrotowej technologii oraz niezawodnym silniku indukcyjnym.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na wyciskarki koreańskiego producenta? Przyczyna jest prosta – są to urządzenia bardzo łatwe w obsłudze, którzy mają wyjątkowo dużą moc (240 W). To z tego względu właśnie nie trzeba rozdrabniać nawet i twardych warzyw (np. marchew) przez włożeniem ich do wyciskarki. Chyba nie trzeba mówić, że to znacznie skraca czas przygotowania soku.

Jeśli mają Państwo jeszcze jakieś wątpliwości co do jakości produktów Kuvings, chcielibyśmy dodać, że artykuły tego producenta otrzymały dotychczas wiele prestiżowych odznaczeń. Wspomniany model 998 został odznaczony m.in. Złotym Medalem za najlepszy nowy wynalazek na międzynarodowych targach w Genewie.

Wyciskarka czy sokowirówka

Wyciskarki Kuvings to gwarancja, że przygotowywane soki będą zdrowe, pyszne a ich zawartość enzymów i witamin będzie znacznie wyższa niż w przypadku soków z tradycyjnych sokowirówek. To jednak nie wszystko. Przewaga wyciskarek Kuvings nad typowymi sokowirówkami polega także i na tym, że są one wydajniejsze. Dla przykładu, z kilograma pomarańczy otrzymamy z użyciem urządzenia Kuvings aż 100% więcej soku. Soki przygotowane z użyciem urządzeń Kuvings odznaczają się większą trwałością, nie ma przeciwwskazań do przechowywania ich w lodówce nawet do 72 godzin od przygotowania.

Jeśli chcą Państwo przygotować w domu pyszne soki owocowe i warzywne, które na długo zachowają swój kolor i smak, a poza tym nie będą się rozwarstwiać, zachęcamy do przetestowania wyciskarek Kuvings. To rozwiązanie, które z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej kuchni.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl