Opcje przeglądania
Kategorie
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

birkmann

Birkmann sklep internetowy

Pieczenie ciast jest przyjemnością dla wielu pań domu, a także dla licznych dziewczynek, które chętnie pomagają mamom i babciom w produkcji słodkich przysmaków. Jednakże, aby w pełni cieszyć się radością, jaką daje przygotowywanie wypieków, niezbędne jest posiadanie odpowiedniego wyposażenia w kuchni. Różnorodne miksery, wałki, makutry i inne akcesoria służą przygotowaniu ciasta, a uwieńczeniem staje się wylanie go do odpowiedniej formy, która nada mu idealnego kształtu i pozwoli wyrosnąć – a w rezultacie cieszyć podniebienie.

W tym miejscu warto na dłuższą chwilę zatrzymać się przy kwestii blachy. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, iż nie ma w niej nic skomplikowanego. Kiedy jednak przyjrzymy się jej bliżej, okazuje się, iż nawet wobec takiego – można by powiedzieć „prostego” – akcesoria kuchennego, stawiamy pewne wymagania. Nie może być zbyt cienka, by ciasto się w niej nie przypalało, powinna mieć odpowiednią wysokość i szerokość, by uzyskać optymalny kształt i wysokość wypieku. Tortownice, poza wielkością mierzoną z pomocą średnicy, często mają klips, pozwalający poluzować i w efekcie zdjąć boki.

Oprócz „tradycyjnych” w polskiej kuchni ciast i ciasteczek, od pewnego czasu pojawiają się w niej także nowe wypieki. Makaroniki czy muffiny to tylko dwa z wielu przykładów, które można by podać. Wygodnie jest przyrządzać je w specjalnych foremkach, które właśnie dla nich zostały przeznaczone. Nic dziwnego, że coraz częściej blachy i formy stają się przedmiotem prawdziwego zainteresowania pań domu, na równi z pozostałymi akcesoriami kuchennymi.

Naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom wychodzi niemiecka firma Birkmann. Jest ona znanym od lat na całym świecie producentem form i akcesoriów do pieczenia. Pośród jej wyrobów znajdują się między innymi tortownice, foremki do pierników i muffinów, formy do tartaletek, babek i ciast o wymyślnych, unikatowych kształtach, na przykład trójwymiarowego aniołka. Warte uwagi są także formy do chleba, którego własnoręczne pieczenie staje się coraz popularniejsze w naszym kraju.

Oprócz różnorodnych form w asortymencie Birkmanna znajdują się także szpatułki i narzędzia do dekoracji, wałki, stemple do ciastek i foremki do ich wykrawania. Na uwagę zasługują także papilotki, ułatwiające pieczenie muffinów w foremkach. Tak szeroki zestaw akcesoriów nie mógłby obejść się także bez patery czy pudełek na ciastka. Na uwagę zasługują także kuchenne wagi, które pozwalają odmierzyć potrzebne składniki, a jednocześnie są łatwe w utrzymaniu czystości poprzez swoją idealnie płaską, szklaną powierzchnię.

Firmę Birkmann na tle konkurentów wyróżnia wysoka jakość oferowanych produktów, wyposażonych między innymi w powierzchnie zapobiegające przywieraniu. Dzięki nim wydobywanie ciast z foremek staje się prawdziwą przyjemnością, pozwalającą Państwu cieszyć się udanymi i pięknymi wypiekami bez obawy o to, czy ich brzegi nie pokruszą się nieestetycznie. Innym czynnikiem, który sprawia, że wymienione produkty należą do wysoko cenionych, jest dbanie o bezpieczeństwo użytkowników. Foremki do wykrawania ciastek są tak przygotowane, by nie pokaleczyły dłoni, a co za tym idzie, mogą być używane przez dzieci bez obawy o ich bezpieczeństwo.

Oprócz swojej funkcjonalności, przejawiającej się w wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom klienta, akcesoria kuchenne Birkmann odznaczającą się dbałością o szczegóły wykonania i ładne wzornictwo. Akcesoria należą do poszczególnych kolekcji, posiadających wspólne motywy, na przykład Cake Couture – czerwone tło i białe kropeczki. Ich elegancki, ładny wygląd sprawia, że stają się nie tylko niezbędnymi przedmiotami, ale także dekoracją kuchni.

Warto także zwrócić uwagę na to, iż dbałość o szczegóły jest wynikiem zaangażowania pracowników firmy Birkmann, którzy większość prac wykonują ręcznie. Godnym uwagi jest, iż przedsiębiorstwo zapewnia w swojej fabryce miejsca pracy także dla osób niepełnosprawnych, przyczyniając się w ten sposób do ich integracji ze społeczeństwem. W efekcie, będąc pracodawcą i producentem, Birkmann wychodzi naprzeciw potrzebom różnych grup społecznych, doceniając zarówno klienta, jak i pracownika. Dzięki temu akcesoria kuchenne z ich kolekcji są najwyższej klasy i zadowoloną nawet najwybredniejszych kupujących.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl