chasseurPoszukując solidnych, żeliwnych naczyń warto skierować uwagę na markę Chasseur, która to jest wyspecjalizowana w produkcji wyjątkowo luksusowych naczyń żeliwnych. Produkty tej marki, są przeznaczone zarówno do gotowania, jak i pieczenia oraz zapiekania.

Powstała w roku 1924 firma, swoją siedzibę znalazła w rejonie Francji, który słynie z wybornego wina oraz genialnej kuchni. Donchery w Ardenach to rodzinne miasto produktów marki Chasseur. Dziewięćdziesiąt lat doświadczenia oraz ciągłe testowanie naczyń tej marki przez francuskich kucharzy to gwarancja najwyższej jakości wykonania każdego z naczyń Chasseur.

Marka Chasseur jest własnością firmy Invicta. Przedsiębiorstwo to kontroluje całość produkcji od początków każdego produktu w studiu projektowym przez sam proces produkcji aż po marketing i dystrybucje. Ponadto wiedza, jaką Invicta zgromadziła przez lata swojej działalności pozwoliła jej na rozszerzenie swojej działalności na branże takie, jak artykuły dekoracyjne, meble, a także grille czy nawet kominki. W każdej z tych dziedzin firma korzysta z tych samych doświadczeń oraz kieruje się niezmiennymi zasadami produkcji i projektowania swoich produktów.

Produkty marki Chasseur takie, jak brytfanny, garnki oraz żeliwne patelnie mają gwarancję tego, że ich wykonanie w renomowanej odlewni żeliwnej będzie powodować ich niezwykłą wytrzymałość oraz wyjątkowo długą żywotność. Dzięki zastosowaniu najlepszych dostępnych narzędzi oraz technik, oraz ich połączeniu z wiedzą i tradycja powstają wyjątkowe naczynia, które są gwarancją sukcesu w kuchni,

Dbając o tradycje wykonania marka Chasseur pamięta również o tym by nadążać za rozwojem wiedzy oraz techniki w zakresie naczyń kuchennych. Dlatego też, naczynia żeliwne powleczone emaliowana powłoką dają gwarancję tego, że będąc klasycznym produktem są jednocześnie odpowiedzią na zapotrzebowanie nowoczesnej, zdrowej kuchni, w której liczą się bogate i naturalne smaki przygotowanych potraw.

Gwarancja, jaką daje marka Chasseur wynika z faktu tego, że firma ta kontroluje proces powstawania swoich produktów od momentu projektu aż do sprzedaży go swojemu klientowi. Znakomite wykonanie oraz zastosowanie najlepszych materiałów oraz technik jest gwarancją tego, że naczynia marki Chasseur są energooszczędne i dodatkowo wyjątkowo długo zatrzymują ciepło przygotowanych dań.

Niezależnie od tego czy chcecie Państwo korzystać z naczyń marki Chasseur w domowej kuchni czy też będąc zawodowym kucharzem będą one wykorzystywane w renomowanej restauracji możecie być Państwo pewni, że produkty te doskonale sprawdzą się w każdym rodzaju kuchenki czy też piekarnika. Dzięki temu znikają ograniczenia na drodze do eksperymentowania z różnymi smakami i technikami kulinarnymi.

Aspekt praktyczny naczyń kuchennym to nieodzownie ich główny i podstawowy aspekt według niego są ocenianie. Trzeba jednak pamiętać, że oprócz tego ważnego argumentu, który jest oczywisty, za naczyniami marki Chasseur przemawia również uniwersalny i wyrafinowany fason. Zarówno garnki, jak i brytfanny czy patelnie są wytwarzane z niezwykła dbałością o walory praktyczne każdego produktu, jak i ich cechy estetyczne. Francuska kuchnia i dbałość o to by każdy smak by doskonale wydobyty z potrawy oraz znane na całym świecie francuskie poczucie stylu i estetyki to gwarancja tego, że naczynia marki Chasseur staną się nie tylko podstawą każdej udanej potrawy ale będą także istotnym elementem upiększającym każdej kuchni

Szanowni Państwo, oferta naszego sklepu zawiera najlepsze produkty marki Chasseur, które dadzą Państwu gwarancję udany eksperymentów kulinarnych oraz pewność, że nawet pozostawione na widoku garnki będą elementem, który upiększy Państwa kuchnie. Warto sobie pozwolić sobie na luksus i odrobinę piękna, które jednocześnie będą gwarancją solidnego i trwałego narzędzia do przygotowywania wszelakich potraw. Nie warto zatem szukać czegoś innego jeżeli zależy Państwu na prawdziwej gwarancji sukcesu w kuchni. Produkty marki Chasseur są najlepszą droga do jego osiągnięcia.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl