Uwaga !!!! WAŻNE !!!!

Szanowni Państwo,
Informujemy, że  sklep będzie nieczynny do odwołania.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia i jednocześnie dziękujemy za wyrozumiałość.

chasseurPoszukując solidnych, żeliwnych naczyń warto skierować uwagę na markę Chasseur, która to jest wyspecjalizowana w produkcji wyjątkowo luksusowych naczyń żeliwnych. Produkty tej marki, są przeznaczone zarówno do gotowania, jak i pieczenia oraz zapiekania.

Powstała w roku 1924 firma, swoją siedzibę znalazła w rejonie Francji, który słynie z wybornego wina oraz genialnej kuchni. Donchery w Ardenach to rodzinne miasto produktów marki Chasseur. Dziewięćdziesiąt lat doświadczenia oraz ciągłe testowanie naczyń tej marki przez francuskich kucharzy to gwarancja najwyższej jakości wykonania każdego z naczyń Chasseur.

Marka Chasseur jest własnością firmy Invicta. Przedsiębiorstwo to kontroluje całość produkcji od początków każdego produktu w studiu projektowym przez sam proces produkcji aż po marketing i dystrybucje. Ponadto wiedza, jaką Invicta zgromadziła przez lata swojej działalności pozwoliła jej na rozszerzenie swojej działalności na branże takie, jak artykuły dekoracyjne, meble, a także grille czy nawet kominki. W każdej z tych dziedzin firma korzysta z tych samych doświadczeń oraz kieruje się niezmiennymi zasadami produkcji i projektowania swoich produktów.

Produkty marki Chasseur takie, jak brytfanny, garnki oraz żeliwne patelnie mają gwarancję tego, że ich wykonanie w renomowanej odlewni żeliwnej będzie powodować ich niezwykłą wytrzymałość oraz wyjątkowo długą żywotność. Dzięki zastosowaniu najlepszych dostępnych narzędzi oraz technik, oraz ich połączeniu z wiedzą i tradycja powstają wyjątkowe naczynia, które są gwarancją sukcesu w kuchni,

Dbając o tradycje wykonania marka Chasseur pamięta równi