Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

microplaneMarka Microplane to światowy lider w dziedzinie produkcji tarek o szerokim zakresie zastosowania. Logo firmy jest równoznacznikiem wysoce zaawansowanej technologii, stosowanej przy wytwarzaniu ostrzy wyjątkową metodą fototrawienia. Marka Microplane swoje produkty wytwarza wyłącznie w Stanach Zjednoczonych, a patenty dotyczące jej artykułów są dostępne w wielu krajach.

Swoje początki firma Microplane miała w roku 1994. To wtedy rozpoczęła się droga jej produktów do podboju kuchni wszystkich miłośników gotowania. U podstaw tej marki leży znana wielu opowieść, o kanadyjskiej gospodyni, które nie mogąc polegać na swojej tarce zdecydowała się na skorzystanie z narzędzia stolarskiego męża. Ku jej zdziwieniu okazało się, że tarka stolarska to idealne narzędzie do uzyskiwania doskonałych rezultatów, jeżeli chodzi perfekcyjne, cienkie wstążeczki na przykład skórki pomarańczowej. Odkrycie to, stało się przełomem dla firmy, która do tej pory produkowała wyłącznie narzędzia stolarskie. Od tego momentu bowiem jej asortyment poszerzył się o nowatorskie akcesoria kuchenne.

W niedługim czasie po tym wydarzeniu, tarki wychodzące z logo Microplane zrewolucjonizowały cały segment rynku, stając się jednocześnie ulubionymi narzędziami szefów kuchni a także domowych kucharzy. Ogromne zainteresowanie tarkami Microplane, które przeradzało się w olbrzymie uznanie dla ich wykonania i skuteczności sprawiło, że akcesoria tej marki nie tylko zdominowały rynek, ale także, stały się nieodzownymi elementami każdej szanującej się kuchni niezależenie od tego czy jest to kuchnia restauracji czy zwykła domowa kuchnia pasjonata gotowania.

Warto w tym miejscu jasno powiedzieć, co jest powodem tego, że akcesoria marki Microplane wyróżniają się pośród konkurencji. Pierwsze, co rzuci się w oczy każdemu użytkownikowi tarek Microplane to fakt, że w przeciwieństwie do tradycyjnych tarek tłoczonych, nie strzępią one produktów a bez problemu przecinają je, niezależnie od tego czy są to produkty twarde czy miękkie. Efekt ten jest rezultatem kilku dziesięcioleci prac nad procesem chemicznym, który pozwala na otrzymanie wyjątkowo ostrych krawędzi tnących. Proces ten, który jest autorskim osiągnięciem firmy Microplane uznawany jest na całym świecie za wybitnie osiągniecie. Marka określana jest mianem prekursora wytwarzania ostrzy w ramach procesu fototrawienia.

Szanowni Państwo, produkty marki Microplane to rewolucja, która może dotrzeć do Państwa kuchni za pomocą niezwykle praktycznego urządzenia domowego, jakim jest tarka. Każdy, kto choć raz korzystał z tarek wie, jak przydatne i potrzebne są to artykuły. Jednocześnie wielu z Państwa miało zapewne negatywne doświadczenia z tradycyjnymi tarkami. Dlatego nasz sklep oferuje Państwu najlepsze w tej chwili na świeci tarki marki Microplane. Rewolucyjne rozwiązania zastosowane przy produkcji tych urządzeń, są gwarancją precyzji oraz estetyki wykonania każdej potrzebnej czynności. Potwierdzeniem wysokiej klasy, jaką reprezentują artykuły marki Microplane, jest ich ogromna popularność na całym świecie.

Począwszy od ekskluzywnych restauracji, gdzie zyskały one uznanie w oczach utytułowanych szefów kuchni po kuchnie domowe, gdzie przygotowywane są posiłki dla całych rodzin.
Prezentowane w naszym sklepie produkty marki Microplane dają gwarancję oryginalności oraz wyjątkowo długiej żywotności, podczas której będą one niezastąpione w Państwa kuchni. Renoma marki w tym przypadku nie jest efektem zbiegu okoliczności, a efektem wieloletnich prac, badań, a także doświadczeń milionów ludzi na całym świecie. Warto zaufać zawodowcom, którzy stworzyli dla Państwa doskonałe tarki. Warto przy tym jednocześnie wierzyć tym, którzy produkty te sprawdzają od ponad dwudziesty lat w swoich kuchniach.

Dostępne w naszym sklepie produkty marki Microplane pochodzą wprost od producenta i mają pełną gwarancję oryginalności, która daje pewność ich wyjątkowej żywotności oraz przydatności w Państwa kuchni. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą marki Microplane dostępną w naszym sklepie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl