Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Nowość
Promocja

kilner

Firma Kilner to 175 lat tradycji. Produkując słoiki oraz butelki ze specjalnym zamknięciem pozwalają na przechowywanie i wekowanie produktów oraz potraw. Mają więc swój wkład w podtrzymanie ciepła ogniska domowego dzięki własnoręcznie wykonanym, rodzinnym pysznościom.

Czym jest Kilner?

Przedsiębiorstwo Kilner powstało w 1842 roku za sprawą Johna Kilnera. To brytyjska firma produkująca wyroby ze szkła, takie jak butelki i słoiczki. Unikalność tych produktów opiera się na dwóch kwestiach. Po pierwsze słoiki i butelki posiadają specjalne zamknięcia z uszczelnieniem ciśnieniowym. Po drugie każda butelka i każdy słoiczek posiadają unikalny design. Innymi słowy są to uszczelnione, szklane wyroby próżniowe o oryginalnym wyglądzie.

Kilner - dobry wybór dla kuchni i zdrowia

Butelki i słoiczki Kilner pozwalają na przechowywanie warzyw, owoców oraz przygotowanych potraw przez długi okres czasu. Próżniowe zamknięcia zapewniają świeżość produktów a estetyczne wykonanie sprawiają, że weki i przetwory mogą stanowić nawet ozdobę w naszej kuchni. Co ważniejsze jednak przechowywanie pożywienia w szklanych naczyniach sprawia, że potrawy wewnątrz słoiczków nie przejdą zapachem otoczenia ani odwrotnie. Co więcej szklane produkty są bezpieczniejsze dla zdrowia, gdyż plastik wytwarza BPA oraz inne związki chemiczne.

Produkty Kilner

Kilner oferuje niezwykle szeroką gamę produktów. Należą do nich butelki szklane różnego rodzaju, Vintage Clip Top, zwykła butelka Clip Top wielorakich kształtów, butelka mini lub butelki na sok lub mleko i butelki wielokątne. Objętość oferowanych butelek jest różna, od 0,07 l do 1 l.

Kolejnym sztandarowym produktem Kilnersłoiki. Należą do nich słoiczki Frosted z uchwytem, zwykłe słoiki okrągłe, słoiki Preserve Jars w wersji zwykłej oraz vintage, słoiczki Snack on the Go oraz różnorodne słoiki sześciokątne. Co ciekawe pośród produktów Kilner można znaleźć również słoiczki i specjalnym przeznaczeniu, np.: słoiki ze słomką, do spaghetti, na miód (z czerpakiem), do kiszenia, z tarką do warzyw, z sitkiem oraz z tarką do sera. Poza szklanymi wyrobami Kilner oferuje również słoiki ceramiczne. Słoiki Kilner można otrzymać również w zestawach,

Ponadto w sklepach Kilner znajdziemy również dodatkowe produkty oraz akcesoria. Należą do nich dystrybutory do napojów, garnki do dżemów i powideł, różnorodne karafki, lejki do przetworów, młynki do kawy, przyprawniki, ubijaki do masła, shakery, szczypce kuchenne, szpatułki oraz słomki. Dodatkowo dzięki Kilner można zyskać własne zestawy do przygotowywania lemoniady, drinków, kawy mrożonej, koktajli, pasteryzowania, nalewek czy soków.

Dbanie o zdrową dietę oraz samodzielne przygotowywanie przetworów staje się coraz popularniejsze. Dzięki temu człowiek “wie co je”. A dzięki firmie Kilner będziesz to przechowywać w najlepszy możliwy sposób.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl