Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

simplehumanSimplehuman jest amerykańską firmą specjalizującą się w produkcji akcesoriów łazienkowych i kuchennych. Powstała w 2000 roku i pierwotnie działała pod nazwą Canworks, wstępnie bowiem, jej twórca Franka Yang, skupił się na opatentowaniu nowej generacji koszy na śmieci. Jednak, po olbrzymim sukcesie, jaki osiągnął jego pierwszy projekt, już w 2001 roku firma przemianowana została na Simplehuman, a w jej ofercie pojawiły się kolejne akcesoria łazienkowe i kuchenne, takie jak: pojemniki na śmieci, ociekacze na sztućce, kosze na pranie, czy też dobrze wszystkim znany bezdotykowy podajnik na mydło. Obecnie firma ma olbrzymi zasięg, dostarcza swoje wyroby do niemal każdego zakątka świata. Jej magazyny zlokalizowane są w Południowej Kalifornii, niewielki oddział w Wielkiej Brytanii, a jeden z zakładów produkcyjnych na Tajwanie.

O tym jak nieprzeciętne i atrakcyjne wizualnie są to produkty, świadczy częste wykorzystywanie ich, jako dekoracji na planach filmowych znanych seriali telewizyjnych. Korzystają z nich między innymi bohaterowie „CSI Maiami” , czy „Doktora House”. Najlepszą jednak miarą ich popularności jest to, że można je znaleźć w wielu milionach gospodarstw domowych czy budynkach użyteczności publicznej, na całym świecie.

Co stanowi o sukcesie produktów Simplehuman? Nowatorskie rozwiązania, jakość wykonania, wzornictwo, niezawodność, a przede wszystkim to, że po prostu sprawdzają się w swoim przeznaczeniu pierwszoligowo, a korzystanie z nich jest bardzo łatwe. Taki właśnie był główny zamysł założyciela firmy Franka Young’a, który podczas wywiadu, na pytanie, skąd pomysł na tego rodzaju firmę, odpowiedział, że któregoś dnia zirytowany spojrzał na swój brudny kosz na śmieci i stwierdził, że czas znaleźć rozwiązanie w tej dziedzinie życia. Uświadomił sobie, że diabeł tkwi w szczegółach, i pora, aby zmienić dotychczasowy status quo sprzętów domowych, wyeliminować ich wady i niedociągnięcia, z którymi ludzie zmagali się od pokoleń. Oczywiście, dzięki stworzeniu linii nowoczesnych, niezrównanych gatunkowo produktów, koncepcja i produkty firmy spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem przez rzesze konsumentów na całym świecie, spragnionych nowości w tej nieco po macoszemu traktowanej dziedzinie, jaką są sprzęty codziennego użytku. Simplehuman wprowadziło do nudnych i niekiedy kłopotliwych przedmiotów, powiew świeżości i dużą dawkę technologii, na miarę XXI wieku. Po pierwszych sukcesach, na początku działalności firmy, kiedy to najpopularniejszym i generującym połowę zysków firmy, był pojemnik na odpady, producenci nie osiedli na laurach. W laboratoriach Simplehuman trwa nieustająca gonitwa za nowymi pomysłami. Projektanci Simplehuman bez przerwy mają pod lupą wszelkie czynności wykonywane w domu, i towarzyszące im akcesoria. Wnikliwie obserwują i wyłapują najdrobniejsze mankamenty przedmiotów użytkowanych. Dzięki temu, sukcesywnie eliminują najdrobniejsze wady, sprawiając, że prace domowe związane ze sprzątaniem i codzienną organizacją życia, przebiegają gładko i bezproblemowo, a otoczenie jest schludne i uporządkowane.

Wszystko to osiągane jest jednak bardzo ciężką pracą. Wszelkie innowacje i nowe funkcje, proponowane przez sztab inżynierów, wprowadzane są dopiero po wielokrotnie powtórzonych testach, które upewniają w ich bezawaryjności i funkcjonalności. Ponadto, nie tylko osiągnięcia techniczne wyróżniają Simplehuman na rynku, wśród podobnych akcesoriów. Firma przykłada równie wielką wagę do innowacji, jak i do trwałości swoich urządzeń. Wszystkie artykuły schodzące z taśmy produkcyjnej, poddawane są wysiłkowym testom jakości, przeprowadzanym przez specjalne maszyny, które raz za razem wymuszają na sprzęcie czynność do jakiej został przeznaczony. Dzięki sprawdzeniu i ocenie wydolności artykułu, producent jest pewny, że do odbiorców dotrze trwały najwyższego gatunku produkt. Należy dodać, że artykuły Simplehuman objęte są zazwyczaj kilkuletnią gwarancją, co też pośrednio świadczy o jakości ich sprzętu. Mamy nadzieje, że po tym krótkim przybliżeniu czym zajmuje się firma Simplehuman, wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie tą marką. Jeżeli tak się stało, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu, w którego ofercie, znajdują się m. in. artykuły tej marki.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl