Masz pytanie? tel: 733 999 777 e-mail: sklep@cookandlove.pl   Kontakt

tortowniceTorty, nie tylko pyszne, ale i nadzwyczaj dekoracyjne wypieki, serwowane są na przyjęciach urodzinowych, jubileuszach, rocznicach ślubu i oczywiście weselach. Dzisiaj najczęściej torty zamawiamy w cukierni. Dlaczego? Przygotowanie takiego wypieku do najłatwiejszych nie należy. Do tego jest bardzo pracochłonne. My jednak mimo wszystko namawiamy Państwa do spróbowania swoich sił w samodzielnym przygotowaniu tortu, nawet bez okazji. Przygotowanie pysznego wypieku może okazać się naprawdę ciekawym wyzwaniem. Z dobrym przepisem i profesjonalną tortownicą na pewno wszystko się uda.

Kilka słów o nowoczesnych tortownicach

Tortownica to nic innego jak tylko specjalna forma do pieczenia tortów. Tortownice tym różnią się od zwykłych form do pieczenia ciast, że mają okrągły kształt i odpinaną obręcz z zaciskiem. W tej chwili produkowane są tortownice o różnych średnicach, od tych stosunkowo niewielkich (średnice ok. 16 cm), które możemy wykorzystać do domowych wypieków, po większe, które sprawdzą się w cukierniach. Można zamówić także specjalne regulowane tortownice, z pomocą których wyczarujemy torty wielopoziomowe.

Tortownice z powłoką nieprzywierającą

Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na tortownice z metalu czy też formę silikonową, nie trzeba obecnie martwić się tym, że ciasto przywrze do foremki. Nasz asortyment obejmuje wyłącznie tortownice od najlepszych w branży producentów. To oznacza m.in., że wszystkie oferowane produkty z tej kategorii posiadają nieprzywierającą powłokę wewnątrz. Gotowy wypiek bardzo łatwo odejdzie od formy. Co więcej, również i utrzymanie w czystości tortownicy tego typu jest bardzo proste. Warto dodać, że nowoczesne powłoki nieprzywierające są w wysokim stopniu odporne na zarysowania.

Tortownice w naszym sklepie

Jak już wspomnieliśmy, asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje profesjonalne tortownice najbardziej cenionych marek jak np. Kaiser, Lekue, Tala itd. To formy do pieczenia, które cechują się solidnym wykonaniem, atrakcyjnym designem i wytrzymałością na uszkodzenia. Wszystkie mają szczelne zamknięcia. Ponieważ oferujemy tortownice w różnych rozmiarach, każdy na pewno znajdzie odpowiednią dla siebie, z pomocą której wyczarowanie pysznego tortu będzie dziecinnie proste. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi artykułami.

do góry
Pokaż pełną wersję strony