miarki kuchenneChyba każdy, kto chętnie gotuje i piecze przyzna, że w kuchni bardzo przydają się wszelkiego rodzaju miarki. Są one niezbędne, gdy konieczne jest naprawdę precyzyjne odmierzenie składników przygotowywanej przez nas potrawy. Wszyscy wiemy bardzo dobrze, że czasami wymieszanie niewłaściwych ilości składników prowadzi niestety do tego, że przygotowywane danie albo ciasto po prostu się nie udaje.

Miarki kuchenne w naszej ofercie

Nowoczesne miarki kuchenne, nie tylko do cieczy, ale także różnego typu produktów sypkich, znajdą Państwo również w naszym asortymencie. Oferujemy m.in. niewielkie miarki, które są nieodzowne do odmierzenia np. właściwej ilości kawy do zaparzacza. Oczywiście nie zapomnieliśmy także o większych miarkach – chodzi zwłaszcza o misy i dzbanki z podziałkami, które bywają bardzo przydatne podczas pieczenia ciast. Nasza oferta obejmuje miarki od wiodących producentów. Jeśli przydałaby się Państwu kolorowa miarka Koziol, metalowa miarka kuchenna Cusipro albo zestaw miarek Silit, Rog-Tig, Joseph-Joseph itd., zachęcamy do dokładnego przestudiowania naszego asortymentu.

Miarki do kawy

Miarka do kawy to jedno z tych akcesoriów, które powinny obligatoryjnie znaleźć się w kuchniach smakoszy aromatycznej kawy. Wysokiej klasy stalowe miarki do kawy takich firma jak Blomus i Zack możemy zaoferować także w naszym sklepie. Wszystkie dostępne miarki wykonano ze stali szlachetnej, wszystkie posiadają ergonomiczne uchwyty i pozwalają na precyzyjnie odmierzenie potrzebnej ilości zmielonej kawy. Tym samym przygotowanie aromatycznego napoju staje się o wiele prostsze niż dotychczas.

Zestawy miarek kuchennych

Naszym klientom możemy zaproponować także różne zestawy miarek kuchennych, zarówno stalowych, jak i z tworzyw stycznych. W zestawach tego typu znajdą Państwu miarki kuchenne w różnych rozmiarach, które z pewnością nie raz przydadzą się chociażby w trakcie pieczenia ciast. Większość zestawów składa się z elementów, które bez problemu można przechowywać jeden w drugim, co przekłada się na znaczną oszczędność miejsca. Eleganckie zestawy miarek kuchennych mogą być oryginalnym podarunkiem dla osoby, która chętnie piecze i gotuje.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl