Masz pytanie? tel: 733 999 777 e-mail: sklep@cookandlove.pl   Kontakt

kamień do pizzyLubisz włoskie dania i chcesz spróbować własnych sił przygotowując domową pizzę? Do dzieła! Słynne i tak bardzo przez nas lubiane placki wymagają odpowiednich narzędzi. Jednym z nich jest niewątpliwie kamień do pizzy. Naczynie to nie tylko ułatwia równomierne rozłożenie ciasta na pizzę, w jej najpopularniejszej formie - koła, ale również zapewnia idealną prezentację naszego wypieku. Serwowanie domowej pizzy na specjalnym ceramicznym kamieniu to podstawa!

Dlaczego warto wyposażyć się w kamień do pizzy?

Kamień do pizzy sprawi, że ciasto upiecze się błyskawicznie, dzięki właściwościom specjalnej ogniotrwałej ceramiki. Materiał ten równomiernie rozprowadza i bardzo długo utrzymuje ciepło (doskonały do serwowania).

Zalety, jakie oferuje nam kamień do pieczenia pizzy?

Ciasto upieczone na kamieniu może być jednocześnie cienkie oraz niebywale chrupkie, lekkie i wytrzymałe. Czyli takie jakie najbardziej w pizzy lubimy! W ofercie dostępne są kamienie do pizzy o różnej wielkości średnicy.
Są bardzo estetycznie wykonane, wyposażone w wygodne uchwyty do przenoszenia naczynia prosto na stół. Pizzę można kroić bezpośrednio na kamieniu, bez obawy o jego mechaniczne uszkodzenie.

Bon appetit!!!

do góry
Pokaż pełną wersję strony