szybkowarySzybkowary to doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych, którym zależałoby na szybszym przygotowaniu posiłków. Zasada działania szybkowarów jest bardzo prosta. Dzięki wzrostowi ciśnienia w naczyniu następuje wzrost temperatury wrzenia wody, co finalnie prowadzi do znacznego przyspieszenia gotowania.
Co istotne, skrócony czas gotowanie to niejedyna zaleta szybkowarów. Przede wszystkim podczas gotowania w szybkowarze znacznie zmniejsza się ilość wymywanych substancji odżywczych. To dlatego posiłki z szybkowarów są nie tylko bardzo smaczne, ale także zdrowe. Szacuje się, że zastosowanie szybkowaru to skrócenie łącznego czasu przygotowania posiłku mniej więcej o jedną trzecią. Nie jest zatem niczym zaskakującym, że szybkowary mają tak wielu zwolenników.
Wysokiej klasy szybkowary o różnych gabarytach możesz zamówić także w naszym sklepie internetowym. Wszystkie dostępne szybkowary wykonane zostały z wysokiej klasy materiałów – z aluminium albo ze stali nierdzewnej 18/10. Proponujemy garnki o różnej pojemności – z pewnością znajdą Państwo szybkowar o odpowiednich dla swoich potrzeb gabarytach. Wiele z oferowanych przez nas garnków można wykorzystać zarówno na kuchenkach gazowych oraz elektrycznych, jak i na płytach indukcyjnych. Szybkowar to rozwiązanie także i dla oszczędnych – ocenia się, że jego zastosowanie zmniejsza zużycie energii o mniej więcej 70%. Chyb nikt nie zaprzeczy, że jest to bardzo dobry wynik. Oczywiście wszystkie szybkowary w naszym asortymencie objęte są gwarancją producenta.

Jaki wybrać i kupić szybkowar? Zadzwoń do naszego konsultanta pod numer 733 999 777.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl