Masz pytanie? tel: 733 999 777 e-mail: sklep@cookandlove.pl   Kontakt
Krajalnica Mandoline Pro Moha Krajalnica Mandoline Pro Moha
Producent: Moha
Cena: 244,90 zł
szt.
zobacz więcej
Obieraczka poprzeczna Cuisipro Obieraczka poprzeczna Cuisipro
Producent: Cuisipro
Cena: 79,90 zł
szt.
zobacz więcej

obierakiWarzywa to niezbędny element bardzo wielu smacznych przepisów, ale także źródło cennych substancji odżywczych. Z tego powodu są wykorzystywane praktycznie w każdej kuchni w czasie codziennego przygotowywanie posiłków. Szybkie i wygodne przygotowanie potraw zawierających te składniki wymaga posiadania odpowiednich akcesoriów kuchennych. Wśród nich znajdują się obieraki do warzyw, które znacznie ułatwiają obieranie takich warzyw, jak marchewki, ziemniaki czy ogórki.

Obieraki do warzyw – niezbędne w każdej kuchni

Dzięki obierakom można zaoszczędzić czas, ale także osiągnąć znacznie lepsze efekty niż przy wykorzystaniu zwykłego noża, który jest często mało poręczny. Odpowiednie narzędzia pozwalają na cienkie i dokładne obieranie, co umożliwia szybkie przygotowanie dań, ale sprawia także, że warzywa zachowują walory estetyczne. Dzięki praktycznym obierakom można ułatwić pracę w kuchni i sprawić, że gotowanie smacznych oraz zdrowych posiłków stanie się znacznie łatwiejszym zadaniem, a obieranie przestanie być mozolnym i nudnym obowiązkiem.

Obieraki do warzyw w naszej ofercie

Również i wysokiej klasy obieraki do warzyw możemy Państwu zaoferować w naszym sklepie. Nasz asortyment obejmuje obieraki Normann Copenhagen, Silit, Joseph Joseph oraz wiele innych. Wybierając produkty do sklepu, zwracaliśmy uwagę na wytrzymałość i funkcjonalność. Możemy też zagwarantować, że każdy oferowany przez nas obierak do warzyw będzie miała solidną konstrukcję oraz ergonomiczny kształt. Zachęcamy do wypróbowania w kuchni tego rodzaju akcesoriów - z nimi można znacznie szybciej obierać warzywa.

Obieraczki o kilku ostrzach

Osobom, które potrafią docenić funkcjonalność proponowanych rozwiązań, chcielibyśmy polecić przede wszystkim nowoczesne obieraczki do warzyw wyposażone w 2-3 ostrza. Tego rodzaju obieraczka na pewno nie raz zostanie wykorzystana w kuchni. Do obierania owoców, warzyw oraz robienia wiórek. Wybór narzędzia wielofunkcyjne to oszczędność zarówno pieniędzy jak i miejsca w szafkach kuchennych. Atrakcyjnej obieraki o kilku ostrzach mogą Państwo znaleźć wśród produktów Silit oraz Joseph Joseph.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się nie tylko udzielić trafnych odpowiedzi, ale także doradzić w kwestii wyboru takich akcesoriów kuchennych, które będą nie tylko atrakcyjne, ale także funkcjonalne i w dodatku nadzwyczaj wytrzymałe.

do góry
Pokaż pełną wersję strony