novis

Wszyscy wiemy doskonale, że świeże soki mają znakomity wpływ na nasze zdrowie. Jeśli jednak sok ma być faktycznie zdrowy, warto zwrócić uwagę także i na sposób jego pozyskiwania. Osoby zainteresowane sokami o znacznej zawartości witamin i minerałów, o dużych walorach smakowych, mogą wziąć pod uwagę wielofunkcyjne sokowirówki Novis Vita Juicer.

Wyciskarka Novis Vita Juicer – produkt firmy NOVISSA

Novissa o szwajcarska firma, która dostarcza drobnego AGD oraz różnego typu akcesoriów kuchennych. Produkty firmy Novissa powstają z myślą o tych osobach, które do codziennego przygotowywania posiłków podchodzą z dużą dozą kreatywności. Novissa to także czołowy szwajcarski importer produktów marki KitchenAid. Marka Novis obejmuje produkty, które mają trafiać w gusta nowoczesnego konsumenta. W praktyce oznacza to, że poza atrakcyjnym designem wyciskarki Novis Vita Juicer pracują w taki sposób, aby produkowane soki były naprawdę bogate w cenne składniki odżywcze. Przyczynia się do tego fakt, że sokowirówka Novis Vita Juicer jest wyposażona w innowacyjny system autoregulacji prędkości obrotowej. To z kolei oznacza, że prędkość urządzenia zależy od konsystencji warzyw i owoców, z których chcemy pozyskać sok. Dzięki zachowaniu optymalnej prędkości nie dochodzi do nagrzania soku i tym samym do zniszczenia witamin, mikroelementów i enzymów. Z tego wynika, że soki przygotowane z pomocą wyciskarek marki Novis można z powodzeniem stosować także w popularnej terapii sokami.

Nowoczesna sokowirówka Novis Vita Juicer i jej zalety

Novis Vita Juicer to rozwiązanie, nad ktorym pracował sztab inżynierów i designerów. Nie jest więc niczym zaskakującym, że szwajcarska sokowirówka jest urządzeniem wielofunkcyjnym, niezawodnym, które z pewnością przyda się także i w Państwa kuchni. Dlaczego sokowirówka Novis Vita Juicer to dobry pomysł? Jak już wspomnieliśmy, przy zastosowaniu tego innowacyjnego urządzenia można z łatwością przygotować pyszny, a przy tym niezaprzeczalnie zdrowy sok. To nie wszystko. Sokowirówka Novis Vita Juicer ma także inne zalety. Istotnym atutem tej sokowirówki jest jej wyjątkowo cicha praca. Urządzenie pracuje ponadto bardzo ekonomicznie, a co więcej może pracować bez przerw nawet przez kilkanaście minut. Tego nie da się powiedzieć o innych dostępnych obecnie sokowirówkach, które po tym czasie po prosu uległyby przegrzaniu. Urządzenie świetnie rozraniania owoce, co znacznie zmniejsza ryzyko zapchania się siatki.

Novis Vita Juice – wysoka jakość i dbałość o środowisko

Elegancka linia i ciekawa kolorystyka sokowirówek marki Novis sprawiają, że cieszą się one coraz większą popularnością. Trzeba jednak podkreślić, że urządzenia te wyróżniają się także swoją jakością. Świadczą o tym chociażby odznaczenia, które szwajcarskie wyciskarki dotychczas otrzymały. Chodzi m.in. o: Best of the Best Reddot 2014 oraz Kitchen Innovation of the Year® 2014. Istotne jest także, iż wyciskarki szwajcarskiego producenta są naprawdę przyjazne środowisku. Nie dość, że bazują na nowoczesnych, ekologicznych technologiach, to jeszcze wykonano je z materiałów, które jak najbardziej nadają się do recyklingu. Są Państwo zainteresowani produktami Novis Vita Juice? Szukają Państwo wyciskarki, która pracuje cicho i ekonomicznie? Produkty firmy Novissa z pewnością Państwa nie zawiodą. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie odnośnie naszego asortymentu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl