Opcje przeglądania
Kategorie
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

De Buyer sklep internetowy

Tradycja i innowacyjność to połączenie idealne. Dotyczy to zwłaszcza kuchni, która jest jednocześnie miejscem kultywowania starych zwyczajów, jak i wprowadzania magii nowości. Firma De Buyer wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom nie zapominając o chwalebnej przeszłości.

Kim jesteśmy?

De Buyer to firma o korzeniach francuskich. Została założona w 1830 roku. Niemal dwa stulecia doświadczenia pozwoliły na zebranie kwintesencji sztuki kulinarnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć akcesoria do gotowania oraz pieczenia dla najwyższej klasy gastronomicznej. Współcześnie z naszych produktów korzystają kucharze z aż 95 krajów świata. Poza tradycją oferujemy także nowoczesne rozwiązania. Jesteśmy znani ze zgłaszania coraz to nowych patentów, każdego roku poszerzając rynek o interesujące produkty. Najlepszym przykładem tego jest nasza seria naczyń miedzianych Prima Matera. Łączy ona wysoką wydajność oraz przewodnictwo cieplne miedzi z błyskawicznymi reakcjami kuchenek (nawet indukcyjnych!). Pozwala to na korzystanie z genialnych naczyń miedzianych szefom kuchni na dowolnego rodzaju kuchenkach.

Nasze produkty

Wszystkie produkty wykonujemy z najwyższą starannością. Staramy się również korzystać z kreatywności naszego zespołu i wprowadzać na rynek nowości.

Naczynia miedziane

Wspomniane już wyżej naczynia miedziane z serii Prima Matera są naszą dumą. Można ich bowiem używać nawet na płytach indukcyjnych. To najwyższej jakości naczynia, na które składają się garnki o średnicy od 16 do 28 centymetrów, patelnie o średnicy od 20 do 32 centymetrów oraz patelnie stożkowe o średnicach 20 i 24 centymetrów. W ofercie posiadamy także rondle miedziane oraz wok miedziany o średnicy 32 centymetrów. Do tych naczyń oferujemy szereg pokryw ze stali nierdzewnej. Inną serią jest Inocuivre oparta również o naczynia z miedzi. W serii tej znajdą Państwo garnki z uchami z brązu oraz ze stali o średnicach od 16 do 28 centymetrów oraz 30-centymetrowy garnek owalny a także garnki wysokie i rondle. Dostępny jest także szereg patelni do sauté, patelni owalnych do serwowania oraz patelni wok oraz zwykłych patelni. Na stanie posiadamy także specjalną mini patelnie do racuchów. Do produktów proponujemy również miedziane pokrywy. Naczynia nierdzewne W związku z dbałością o jak najwyższą trwałość naszych produktów stworzyliśmy także serię naczyń nierdzewnych. W jej skład wchodzą garnki o średnicach od 20 do 28 centymetrów, patelnie do sauté, patelnie zwykłe oraz rondle. Do tego typu naczyń oferujemy szklane pokrywy.

Patelnie

De Buyer może Państwu zapewnić także komplet nieprzywierających patelni zwykłych o średnicach do 32 centymetrów oraz głębokich patelni nieprzywierających z serii Choć EXTREME o średnicach do 36 centymetrów. Jednym z naszych bardziej interesujących rozwiązań jest seria patelni Mineral B Element. Składają się na nią głębokie i mini patelnie, brytfanna do grilla, patelnie do miniracuchów, racuchów, naleśników, omletów oraz paeli. Do tego posiadamy liczne patelnie stalowe, w tym patelnie grillowe oraz głębokie.

Noże i szatkownice

Żaden kucharz nie obędzie się bez zestawu dobrych noży. Dlatego oferujemy różnej wielkości noże japońskie (w tym fenomenalny nóż dla sensei), nóż do szpikowania oraz zwykłe noże kuchenne. Dla usprawnienia pracy proponujemy także wysokiej jakości ostrzałkę do noży. Istotnym elementem wyposażenia kuchennego są także szatkownice. Dlatego też oferujemy różne rodzaje szatkownic typu mandolina. Ponadto naszym klientom proponujemy także uchwyty do warzyw i owoców do szatkownic, poziome ostrza obustronne oraz nasadki do paseczków julienne. Jako dodatkowe pomoce oferujemy także suwak do szatkownic, pojemnik na ostrza oraz diamentową ostrzałkę.

Formy i dodatki

Bardzo ważną częścią asortymentu są też profesjonalne formy. W swojej ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju formy silikonowe. Posiadamy między innymi formy do ciastek trójkątnych, mini: finansjerek, kostek, muffinów, magdalenek, ciasteczek-półkuli, piramidek, babeczek, walców oraz do ciasteczek zwykłych, w kształcie schodów a także torcikówi małych brioszek. Równie ważna jest kwestia dodatków. De Buyer nie zapomina nawet o najmniejszych detalach wyposażenia kuchennego. Właśnie dlatego dostaną Państwo u nas również takie przedmioty, jak: chwytaki kuchenne, miarki kuchenne, maszynki do makaronu, cedzaki, dozowniki do polew i sosów, łopatki i chochle różnego rodzaju, lejki, maty silikonowe, misy, mlekowary, pincety kucharskie, szpryce do kremów, trzepaczki, szpachelki cukiernicze, szpatułki a nawet wydrążacze. Dzięki De Buyer Państwa kuchnia będzie w pełni wyposażona w najlepszej jakości produkty.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl