Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

nordic wareMamy przyjemność zaprezentować Państwu Nordic Ware, amerykańską firmę specjalizującą się głównie w produkcji form do wypieku ciast i ciasteczek. Jej początki sięgają 1946 roku, kiedy to małżeństwo Dalquistów mieszkające w Minnesocie otworzyło swój pierwszy własny biznes, i zaczęło produkować patelnie do naleśników, oraz formy do wypieków ciast.

Początkowo, produkcja miała jedynie lokalny zasięg, jednak fantazyjne kształty i wspaniała jakość artykułów natychmiast zyskały poklask wśród rzesz gospodyń domowych. Nagle dzięki tym produktom, pieczenie przestało być jedynie prozaiczną czynnością, a zyskało zupełnie nowy wymiar, coś pomiędzy najwyższym jakościowo domowym gotowaniem, a tworzeniem dzieła sztuki - uczty dla oczu. Nie trzeba było czekać długo, jak firma zaczęła poszerzać swój zasięg.

Obecnie, producent Nordic Ware jest marką, która gości w milionach domów na całym świecie, a sprzedaż produktów logowanych głową wikinga, osiąga niesamowite notowania. Liczy się, że zaopatrzonych w chociaż jeden produkt tej marki, jest przeszło 65 milionów gospodarstw domowych na całym świecie. Te liczby dobitnie świadczą o renomie i popularności Nordic Ware.

Warto dodać, że od momentu powstania, firma bez zmian jest w rękach rodziny Dalquistów, którzy kultywują tradycję najwyższej jakości produktów i niebywałej estetyki. Popularność zdobyli i ciągle zdobywają, nie tylko nietuzinkowym wzornictwem, ale również wykorzystywaniem do produkcji najwyższej klasy materiałów, wolnych od niebezpiecznych czy toksycznych związków, szkodliwych dla zdrowia i środowiska naturalnego. Dla wielu z Państwa jest to ważne, decydując się na kupno produktu danej firmy, dlatego my ze swojej strony możemy zapewnić, że polityka firmy pod każdym względem jest bez zarzutu, a producent Nordic Ware, postawił na tzw. zrównoważony rozwój. Co to oznacza? Kupując produkty Nordic Ware mogą być Państwo pewni, że wytwarzane są jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych, z dostępnych na rynku amerykańskim surowców. Na terenach tamtejszych zakładów produkcyjnych, rygorystycznie przestrzegane są zarówno federalne przepisy dotyczące ochrony środowiska, jak i prawa i przywileje pracowników.

Ponadto Nordic Ware, na terenie swoich hal produkcyjnych, wprowadziło oszczędne pobieranie energii elektrycznej, jak i stosowanie najnowszych technologii, by zminimalizować emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Ich dużym wkładem w dbałość o środowisko, jest również odzyskiwanie wielu ton stali i aluminium rocznie.

Ten bardzo pozytywny obraz firmy, idzie w parze z ich poczynaniami na rynku akcesoriów kuchennych, od lat niezmiennie, ciepło przyjmowanych przez odbiorców. Warto zauważyć, że ich grono stale powiększa się, tak jak powiększa się różnorodność asortymentu Nordic Ware. Ich najpopularniejszym produktem są zdecydowanie formy do ciast, niezmiennie wykonywane z najwyższej jakości aluminium, doskonale sprawdzającego się w tej roli i świetnie przewodzącego ciepło.

I mimo, że producent stawia na jakość i trwałość tradycyjnych wyrobów, nie poprzestaje na tym. Naukowcy zatrudnieni dla Nordic Ware intensywnie opracowują nowe pomysły, mające posmak innowacji na miarę XXI wieku. Najnowszym osiągnięciem tej firmy są naczynia przeznaczone do użytku w kuchenkach mikrofalowych. Innowacja polega na tym, że nie służą one jedynie do odgrzania posiłku, ale także do jego przygotowania. Rozważając zakup produktu tej marki, jest więc w czym wybierać: formy do pieczenia ciast, w klasycznych jak i bajkowych kształtach, foremki do babeczek, patelnie do naleśników czy garnki do gotowania w mikrofalówce – wszystko to z najwyższej jakości materiałów, o czy zapewnia producent, a potwierdzają użytkownicy, od lat hołdujący tej marce.

Dbając o Państwa zadowolenie z zakupów, wybieramy tylko takie marki, które naszym zdaniem przyniosą Państwu największą satysfakcje z użytkowania. Mamy więc nadzieję, że po naszym krótkim przedstawieniu producenta Nordic Ware (być może znanego już Państwu wcześniej), zachęciliśmy Państwa do zapoznania się bliżej z jego artykułami, dostępnymi w ofercie naszego sklepu

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl