Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

robert welch

Robert Welch sklep internetowy

Robert Welch to brytyjska marka znana dzisiaj na całym świecie. Firma ta zrodziła się w 1955 roku, gdy sam Robert Welch zorganizował dla siebie pierwsze studio. Jego pierwszym sukcesem było zaprezentowanie sztućców ze stali nierdzewnej. Zachwyciły one nie tylko swoją funkcjonalnością, ale również ponadczasowym designem. Już w 1969 roku Welch otworzył swój pierwszy sklep. Wkrótce Welcha otoczyło niewielkie grono współpracowników. To niewielkie grono stworzyło wielką markę. W latach 90. XX wieku do firmy dołączyły dzieci Welcha - Rupert oraz Alice. Gdy Robert zmarł w 2000 roku przejęli oni firmę ojca i kontynuują jego dzieło. Choć firma stale rozwija swoje projekty i produkty to nadal pracuje nad nimi niewielkie, zaufane grono współpracowników. Firmę Welch można uznać za interes rodzinny.

Z marki Robert Welch korzystają nie tylko indywidualni klienci, ale również najwięksi na świecie hotelarze i restauratorzy.

Innowacyjność

Oprócz wprowadzenia w Anglii sztućców ze stali nierdzewnej firma Robert Welch wprowadziła wiele innych innowacji. Unaocznienie tego są liczne nagrody, które przedsiębiorstwo otrzymało za swoje pionierskie rozwiązania. Idealnym przykładem technologii stosowanych przez firmę Welchów są noże wykonywane przez połączenie stali martenzytycznej oraz nadawanie im kąta takiego, jak w wypadku noży japońskich. Rękojeści są natomiast tworzone za pomocą metody iniekcji.

Ostatnią nagrodę firma Robert Welch otrzymała za stworzenie praktycznego i stylowego stojaka na noże z wbudowaną ostrzałką.

Produkty

Na polskim rynku także można znaleźć wiele produktów firmy Robert Welch. Warto przyjrzeć się wspaniałym zestawom sztućców, łyżeczkom i widelczykom do deserów oraz, oczywiście, nożom (do sera i masła, do steków, do chleba, do pomidorów, do pizzy, do filetowania, do warzyw i, rzecz jasna, noże szefa kuchni). Z myślą o najmłodszych Welchowie wypuścili także specjalny zestaw sztućców dla dzieci.

W ofercie tej marki znajdują się także liczne akcesoria, takie jak solniczki i pieprzniczki, młynki do soli, ostrzałki do noży, pierścienie do serwetek a także wiele innych przedmiotów do kuchni oraz jadalni.

Na większość produktów marki Robert Welch jest 25-letnia gwarancja a na niektóre z nich nawet dożywotnia.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl