Opcje przeglądania

drosselmeyerPonieważ nasza oferta ma docelowo obejmować artykuły najbardziej cenionych producentów na rynku akcesoriów kuchennych, nie mogliśmy oczywiście zrezygnować z włączenia do naszego asortymentu niezwykłych, wykonanych z cyny dziadków do orzechów Drosselmeyer, z pomocą których można rozłupać orzechy laskowe, migdały, a także duże orzechy włoskie. Ten niesamowity gadżet do dawna cieszy się ogromnym uznaniem nie tylko na rynku europejskim.

Firma Drosselmeyer Design Group to producent dziadków do orzechów, które są niezawodne, atrakcyjne wizualnie, wykonane z najlepszych materiałów. Warto zaznaczyć, że producent stara się oferować nam produkty odpowiadające tradycyjnej stylistyce skandynawskiej, tzw. o bardzo prostej formie, w zasadzie pozbawione wszelkich elementów ozdobnych. Takie właśnie są dziadki do orzechów Drosselmeyer, które mogą Państwo nabyć także i w naszym asortymencie.

Już na pierwszy rzut oka dziadki do orzechów Drosselmeyer przyciągają wzrok swoim niecodziennym designem – za jego ostateczną wersję odpowiadają Erik von Schoultz oraz Joakim Norin. Designowi produktów Drossselmeyer warto poświęcić dłuższą chwilę. Choć na rynku krajowym dostępne są póki co jedynie wspomniane już dziadki do orzechów, to jednak szwedzki producent może zaoferować także innowacyjne kółka do kluczy oraz wykonane ze stali szlachetnej szczypce do krabów. Funkcjonalność podanych rozwiązań jest zupełnie inna, jednak nie da się zaprzeczyć, że produkty Drossemeyer mają jedną cechę wspólną, a mianowicie ascetyczny design. Do tego dochodzi fakt, że akcesoria te powstały, wszystkie bez wyjątku, z materiałów bardzo wysokiej jakości, które są praktycznie niezniszczalne, a już na pewno odporne na korozję. Ogromnym atutem produktów Drosselmeyer jest fakt, że ich obsługa jest naprawdę prosta.

Wróćmy jednak do dziadków do orzechów – na razie jest to flagowy produkt szwedzkiego przedsiębiorstwa, który na całym świecie kojarzony jest właśnie z Drosselmeyer Design Group. Jeśli nawet mają Państwo jakieś wątpliwości co do rzeczywistej jakości słynnych dziadków do orzechów, na pewno zainteresuje Państwa fakt, że objęte są one dożywotnią gwarancją producenta. Na rynku nie ma innych akcesoriów tego typu, o których moglibyśmy powiedzieć to samo. To jednak nie wszystko. Niezwykła forma oraz technologie, które znalazły zastosowanie w tym narzędziu, zostały przez Drosselmeyer Design Group opatentowane. Tym samym nabywając produkty tej szwedzkiej marki, można cieszyć się korzystaniem z innowacyjnych, jedynych w swoim rodzaju rozwiązań.

Produkty Drosselmeyer przeznaczone są dla prawdziwych koneserów, którzy potrafią docenić trwałość, piękno i niezawodność. Warto podkreślić, że dziadki do orzechów Drosselmeyer występują w trzech kolorach – czarnym, czerwonym oraz białym. Nadają się one nie tylko do samodzielnego użytku, ale także jako niezobowiązujący prezent. Zważywszy na fakt, że spożycie orzechów znacząco wystara w okolicach świat, można pokusić się o zakupienie dziadka do orzechów tej szwedzkiej firmy jako prezent świąteczny dla kogoś bliskiego.

Jako swego rodzaju ciekawostkę można dodać jeszcze, że w przypadku, gdy część skorupek rozgniatanych orzechów utkwi wewnątrz stożka dziadka może dojść do wypadnięcie rękojeści urządzenia z jego prowadnicy. Nie jest to bynajmniej żadna awaria. Wręcz przeciwnie. To zamierzony zabieg konstrukcyjny, który ma ułatwić czyszczenie dziadka do orzechów. Po wyczyszczeniu urządzenia musimy jedynie wcisnąć rękojeść na miejsce. Tego typu nietypowe, a przy tym nadzwyczaj funkcjonalne rozwiązania, znajdziemy we wszystkich produktach marki Drosselmeyer.

Innowacyjność oraz funkcjonalność marki Drosselmeyer doceniono już wielokrotnie. Słynne dziadki do orzechów otrzymały wiele ważnych odznaczeń i nagród. Do tych najistotniejszych należą: Design Plus Award (Ambiente 2006), Formidable Design (Formex 2004), "The Rolls Royce of nutcrackers" (www.smartson.se).

Nie byłoby dla nas żadnym zaskoczeniem, gdyby Państwo chcieli dowiedzieć się czegoś na temat firmy Drosselmeyer oraz oferowanych dziadków do orzechów. W przypadku jakichkolwiek pytań z Państwa strony, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl