Opcje przeglądania
Kategorie
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Muke - Wyciskarki dla zdrowia

Wykonywanie ćwiczeń fizycznych to tylko część rozwiązań prowadzących do pełni zdrowia. Najważniejszym elementem jest odpowiednia dieta, bogata w witaminy i minerały. Codzienne porcje owoców i warzyw dostarczają nam wszystkiego co konieczne do zachowania energii i witalności. A przyrządzanie wyśmienitych soków jest bardzo łatwe dzięki produktom firmy Muke.

Muke

Ta Japońska marka jest znana na całym świecie. Zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju sprzętów AGD. Polski dystrybutor marki Muke oferuje wyciskarki do soków oraz akcesoria w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej. Dzięki rozprzestrzenieniu się produktów firmy Muke także Polacy mogą korzystać z dobrodziejstw spożywania świeżych soków.

Wyciskarki do soków Muke

Fenomen wyciskarek wolnoobrotowych Muke polega na łatwości użycia, oczyszczania oraz wielofunkcyjności. Dzięki temu sprzętowi można sporządzać soki, smoothie, przeciery, koktajle, baby foody czy sorbety. Wyciskarki Muke pozwalają nie tylko na rozdrabnianie warzyw i owoców, ale również liści, traw, korzenie, łodyg i orzechów. Trwałość sprzętu wyraża się w możliwości włożenia do wyciskarki nie tylko produktów miękkich, ale również twardych a nawet zamrożonych.

Kupując wyciskarkę Muke można skorzystać z dwóch fenomenalnych dodatków. Pierwszym z nich jest możliwość dobrania do zamówienia pełnego sita oraz książki z przepisami na soki i koktajle. Drugi natomiast to “Bon na Zdrowie”, który umożliwia skorzystanie z okolicznych usług zdrowotnych. Wartość rynkowa bonu to 250 zł.

Akcesoria

Polski dystrybutor Muke wraz z wolnoobrotowymi wyciskarkami oferuje liczne dodatki. Należą do nich publikacje książkowe ze sprawdzonymi przepisami, z których można skorzystać przy pomocy wyciskarek, obieraczki do warzyw i owoców oraz inne narzędzia służące do obierania, noże do warzyw, uszczelki do maszyny, pojemniki i dzbanki próżniowe oraz fartuchy kuchenne.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma Muke pozwala na zakup produktów na raty a także oferuje wieloletnią gwarancję. W związku z wejściem na polski rynek stworzono tutaj również punkt serwisowy oraz magazyn części zamiennych. Klienci w Polsce mogą zatem cieszyć się wszystkimi przywilejami konsumenckimi.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl