Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

zak designsHistoria marki Zak Designs to idealny przykład tego, jak przypadkowe zdarzenie połączone z ogromną kreatywnością i zmysłem estetyki połączonym z żyłką przedsiębiorcy może owocować wielkimi sukcesami.

Początki przedsiębiorstwa Irv’a Zakheim’a sięgają roku 1970, kiedy to był on uczestnikiem wesela swojego kuzyna, na którym zauważył jak ogromną popularnością cieszą się naszyjniki z muszelek. Wyczuwając okazję do zrobienia interesu Irv przeprowadził się na Hawaje i tam rozpoczął swoją przygodę. Rozwijając swoją firmę, która początkowo była zwykłym straganem przy plaży Irv rozpoczął importowanie naszyjników z odległych Filipin, co w przyszłości miało stać się jednym z filarów jego sukcesu.

Kiedy Irv przeprowadził się do Los Angeles zauważył, że prowadzony na słonecznych Hawajach biznes to za mało by jego firma mogła rozwijać się na kontynencie. Mając za sobą jednak spore doświadczenie oraz zmysł estetyczny, Zakheim stwierdził, że tym razem zajmie się działaniami na rynku tekstylnym. Wykorzystując kontakty na Hawajach oraz Filipinach Irv rozpoczął dystrybuowanie na cały kraj ręcznie wykonanych ubrań oraz ozdób. Po raz kolejny podjęte działania okazały się przynieść Zakheimowi sukces. Miał on jednak świadomość tego, że dla dalszego rozwoju jego firmy niezbędne jest wykorzystanie luki na rynku, którą jednak najpierw trzeba znaleźć. Luką, która postanowił wypełnić Irv miały być naczynia kuchenne dla dzieci.

Zbudowana na wiedzy oraz doświadczeniu Zakheima w robieniu interesów w oparciu o importowane produkty marka Zak Designs rozpowszechniała na całym świecie plastikowe naczynia. Jednocześnie cały czas założyciel marki starał się znaleźć znajome dla dzieci postaci, które mógłby umieścić na talerzach, kubkach oraz miskach produkowanych przez Zak Designs. Pomysł został podchwycony przez firmy, które dysponowały wizerunkami postaci z bajek czy filmów dla dzieci, dzięki czemu kolejne nowe postaci zaczęły pojawiać się na produktach Zak Designs. To z kolei przyczyniło się to tego, że coraz więcej osób zaczęło zauważać produkty tej marki.

Jedną z firm, która zauważyła potencjał drzemiący w produktach marki Zak Designs był światowy lider w dziedzinie rozrywki dla dzieci- Disney. Współpraca Zak Designs z potentatem zaowocowała już w roku 1988 wypuszczeniem na rynek produktów z zastrzeżonym przez Disneya wizerunkiem Chip’a i Dale’a- rysunkowych postaci z popularnych animacji studia Disney’a o przygodach dwóch dzielnych wiewiórek rozwiązujących zagadki kryminalne.

Sukces komercyjny produktów marki Zak Designs z wizerunkami dwóch wesołych wiewiórek był tak duży, że zaowocowało to podstawami do zaufania mającego procentować w przyszłości. Już bowiem rok później Disney postanowił, że produkty marki Zak Designs będą mogły być ozdabiane podobizną Dicka Tracy- bohatera klasycznych komiksów o przygodach nieustraszonego prywatnego detektywa. Jednocześnie w ramach tej samej umowy, firma miała stworzyć linię produktów, które miały wypromować nieco mniej znany film animowany wytwórni Disney’a. Filmem tym była „Mała Syrenka”. Sukces filmu, którego udziałem były produkty Zak Designs przyczynił się do tego, że firma weszła na ścieżkę, z której nie już powrotu.

Szanowni Państwo, produkty Zak Designs dostępne w naszym sklepie to gwarancja oryginalnego pochodzenia zakupionego towaru. Doskonałe wykończenie oraz świadomość tego, że nasze dziecko będzie mogło korzystać z naczyń, które swoją historią oraz wykonaniem gwarantują pełne zadowolenie zarówno dziecka, jak i rodziców.

Marka Zak Design to w chwili obecnej największy światowy producent markowych naczyń kuchennych dla dzieci. Poza doskonałym wykończeniem oraz absolutnym bezpieczeństwem podczas zabawy czy konsumpcji Państwa dzieci będą mogły podziwiać swoje ulubione postaci z bajek czy filmów. Tylko Zak Designs ma prawo do wykorzystywania wizerunków gwiazd filmów animowanych na swych naczyniach kuchennych dla dzieci. Korzystanie z produktów właśnie tej marki go gwarancja pełnej satysfakcji i bezpieczeństwa w trakcie ich użytkowania. Wszystkie produkty stosowane są do specyficznych potrzeb dzieci, odznaczają się także ergonomicznym kształtem.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl