greenpan

GreenPan sklep internetowy

Nawet kucharz amator zdaje sobie sprawę z tego, że jakość przygotowanych przez niego dań jest uzależniona między innymi od tego jakich naczyń używa do ich sporządzenia. Dlatego tak istotny jest dobór dobrych patelni do dań smażonych i duszonych.

GreenPan to marka, która nie tylko oferuje świetne naczynia, ale także przy tym promuje zdrową kuchnię. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku i aktualnie posiada placówki w Belgii, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Japonii oraz Wielkiej Brytanii. Marka GreenPan zasłynęłam na rynkach światowych z produktów posiadających ceramiczną powłokę antyprzywieralną Thermolon. Ta nowatorska technologia zdobyła zaufanie i wpisała się w potrzeby współczesnych, wymagających konsumentów.

Marka GreenPan oferuje szeroką gamę patelni od małych, po duże średnice. Są to między innymi patelnie w serii Melbourne o średnicy od 20 do 30 centymetrów. Z linii patelni Melbourne GreenPan znajdują się też patelnia głęboka o średnicy 24 centymetrów oraz Wok o średnicy 28 centymetrów. GreenPan posiada także patelnię Cambridge o średnicy 24 centymetrów.

Dodatkowo w serii GreenPan można znaleźć również mini patelnię o kwadratowym kształcie (12,5 centymetra) oraz specjalną patelnię grillową o okrągłym kształcie i średnicy 28 centymetrów.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl