Opcje przeglądania
Kategorie
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

oxoPowstała w roku 1990 amerykańska firma OXO to marka, która w swojej ofercie ma ponad osiemset pięćdziesiąt artykułów gospodarstwa domowego z szerokiego zakresu kategorii. Wszystkie produkty tej marki są dostępne w 75 krajach. Wszędzie tam, gdzie dotarły produkty marki OXO stają się one przykładem wzorowego wykorzystania reguł projektowania uniwersalnego. Dzięki temu marka OXO może poszczycić się ponad 150 międzynarodowymi nagrodami.

Szanowni Państwo produkty OXO to nowatorskie artykułu, które sprawią, że codzienne życie stanie się prostsze dla każdego ich użytkownika.

U podstaw decyzji o powstaniu firmy OXO legło kilka prostych i zasadniczych pytań. Czy narzędzia kuchenne muszą być nieprzyjazne dla dłoni? Co stoi na przeszkodzie do stworzenia idealnych, wygodnych narzędzi, których użytkowanie nie będzie rodzić problemów? Kwestie te postawił przed sobą Sam Farber, przedsiębiorca, który był na emeryturze i mając tym samym okazję do tego by zauważyć z jakimi problemami musi radzić sobie jego żona próbując utrzymać w dłoni narzędzia kuchenne.

Widząc dzięki temu, jak wielkie zapotrzebowanie istnieje na urządzenia kuchenne, z których mogliby korzystać wszyscy zlecił zaprojektowanie takich narzędzi specjalistycznej agencji zajmującej się projektowaniem Smart Design. Dla zwiększenia pewności co właściwego przebiegu procesu projektowego, badania były przeprowadzane przez specjalnie do tego celu zatrudnioną lekarkę, której specjalizacją były potrzeby osób starszych.

W roku 1990 po szerokich badaniach oraz stworzeniu wielu setkach mniej lub bardziej właściwych modeli, rynek amerykański został obdarzony pierwszą serią piętnastu narzędzi kuchennych marki OXO Good Grips. Ergonomia, ponadpokoleniowość tych narzędzi stały się wyznacznikiem nowego standardu dla całego przemysłu narzędzi kuchennych. Stało się to jednocześnie zaczynem tego, że konsumenci zaczęli podnosić poziom swoich oczekiwań wobec przyborów kuchennych, stawiając coraz wyższe oczekiwania ergonomii oraz wygodzie korzystania z narzędzi kuchennych.

Renoma marki OXO jest niepowtarzalna, a jej produkty stanowią niepodważalny wzór dla wszystkich kolejnych przyborów kuchennych pozostałych producentów. Szanowni Państwo nie warto korzystać z tanich podróbek, oferta naszego sklepu proponuje Państwu szereg produktów, które będą stanowiły nieodłączny element kuchni dla wszystkich tych z Państwa, którzy cenią sobie wygodę w korzystaniu z narzędzi kuchennych oraz ich profesjonalne i solidne wykonanie.

Obecność marki OXO w 75 krajach daje gwarancję tego, że jej oferta, w której znajduje się ponad 850 produktów została w pełni sprawdzona nie tylko przez znawców, którzy przyznali tej marce szereg nagród ale przede wszystkim ogromną rzeszę zwykłych ludzi, którzy w kuchni chcą korzystać z narzędzi spełniających nie tylko ich zapotrzebowanie na dobrą kuchnię ale także na przyjemność z korzystania z narzędzi kuchennych.

Szanowni Państwo za produktami marki OXO stoi nie tylko ponad 150 międzynarodowych nagród oraz uznanie krytyków i znawców wzornictwa ale przede wszystkich sukces, który wyraża się w ogromnej popularności wśród zwykłych użytkowników, którzy cenią to jest największą zaletą narzędzi marki OXO - solidność oraz ergonomia.

Oferta marki OXO to nie tylko wygoda z korzystania podstawowych narzędzi kuchennych ale również możliwość korzystania z artykułów, które swoim wzornictwem oraz linią stylistyczna wpisały się w historię szeroko rozumianej kultury. Dowodem tego jest to, że produkty marki OXO mogą być odnalezione w zbiorach bardzo wielu muzeów na całym świecie. Kupując produkty oznaczone znakiem OXO mają Państwo pewność, że będzie trzymać w ręku narzędzia, nad produkcją których czuwają najlepsi specjaliści zarówno z zakresu wzornictwa, jak i dbania o ergonomię każdego nawet najprostszego narzędzia.

Szanowni Państwo, produkty marki OXO dostępne w naszym sklepie nie potrzebują żadnej reklamy. Ich ogromna popularność na całym świecie to gwarancja udanego zakupu, który będzie spełnieniem oczekiwań co do ergonomii oraz wygody korzystania z narzędzi kuchennych.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl