otwieracze i korkociągiW kuchni można znaleźć wiele różnych produktów spożywczych oraz napojów znajdujących się w puszkach i butelkach. Otwieranie tego typu pojemników jest często dosyć trudnym zadaniem, dlatego w gospodarstwie domowym powinny znaleźć się wygodne otwieracze oraz korkociągi, które pozwolą na szybkie uporanie się z każdą puszką lub butelką.

Otwieracze i korkociągi – niezbędne w każdym domu

Otwieracze i korkociągi to akcesoria, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. Praktyczny otwieracz jest prosty w użytkowaniu i pozwala na łatwe otwieranie bez konieczności użycia dużej siły, dlatego należy do tych akcesoriów, które zawsze warto mieć pod ręką. Równie niezbędny jest korkociąg do wina, umożliwiający szybkie otwieranie butelek bez ryzyka uszkodzenia korka. Wykonane z wysokiej jakości materiałów korkociągi oraz otwieracze są odporne na uszkodzenia, a proste czyszczenie sprawia, że umożliwiają zachowanie odpowiedniego poziomu higieny, która ma duże znaczenie w kuchni. Ciekawe projekty powodują, że te drobne akcesoria mogą być również bardzo estetycznym detalem, który będzie się doskonale komponował z resztą wyposażenia kuchni.

Designerskie korkociągi w naszym sklepie

A di Alessi, Zack, Peugeot oraz Zack to marki, które możemy polecić osobom ceniącym sobie atrakcyjny design, niezawodność i ekskluzywne materiały. To produkty, które w większości zaprojektowane zostały przez uznanych designerów. Korkociągi przypominające wizualnie ptaki, postacie ludzkie, albo po prostu mające jakiś abstrakcyjny kształt, będą ciekawym prezentem także i dla mężczyzn. Wiele z naszych korkociągów pokryto ręcznie wykonanymi malunkami.

Nowoczesne otwieracze

Także i designerskie upodobania i potrzeby, dlatego też zaopatrzyliśmy nasz sklep w otwieracze zarówno ze stali, jak i z kolorowych tworzyw sztucznych. Nie ma znaczenia, czy szukają Państwo minimalistycznego odtwarzacza w prostym kształcie czy raczej otwieracza w kształcie ludzika, zwierzęcia itd., mogą Państwo liczyć na udane zakupy w naszym sklepie.

Jeśli zainteresowały Państwa otwieracze i korkociągi w naszym asortymencie, zapraszamy do kontaktu. Pomożemy wybrać zarówno rozwiązania do własnego użytku, jak i akcesoria, które mają być prezentem dla kogoś z Państwa bliskich.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl