Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

kieliszki do martiniMartini to pyszny drink, który składa się z ginu i wytrawnego wermutu. Drink znany jest przede wszystkim z filmów o słynnym agencie 007. Jak powstało Martini? Zdania są podzielone. Przeważa wersja o tym, że drink został wymyślony w 1915 roku przez barmana pracującego z jednym z nowojorskich klubów nocnych. Druga wersja mówi natomiast, że do powstawania tego znanego drinka przyczyniła się firma Martini and Rossi – producent wermutu Martini.

Kilka informacji o kieliszkach do Martini

Niezależnie od tego, jakie jest pochodzenie drinka, jeśli chcemy go zaserwować gościom, należy pamiętać o doborze odpowiednich kieliszków. Specjalne kieliszki do Martini, o charakterystycznym stożkowatym kształcie to nie tylko dekoracja stołu. Kieliszki takie pozwolą nam przede wszystkim w pełni cieszyć się niesamowitym smakiem i aromatem drinka. Jeśli chcą Państwo naprawdę delektować się drinkiem, odpowiedni kieliszek do Martini jest po prostu nieodzowny. Jak wspomnieliśmy, kieliszki do Martini mają czaszę w kształcie stożka. Ich kolejna charakterystyczna cechą jest dość wysoką nóżką.

Kieliszki do Martini w naszym sklepie

Nieodmiennie staramy się oferować naszym klientom wyłącznie wysokiej jakości produkty. Dotyczy to także proponowanych kieliszków do Martini. Wielbicielom słynnego drinka możemy zaoferować w tej chwili produkty między innymi Eva Trio oraz Vacu Vin. Są to kieliszki wykonane z najwyższej jakości szkła, odznaczające się raczej delikatnym designem. Ich klasyczny kształt pozwala w pełni rozkoszować się smakiem napoju. Warto podkreślić, że kieliszki tego typu mogą być stosowane nie tylko do serwowania wytrawnych wermutów, ale także różnego rodzaju koktajli. W każdym razie kieliszki te będą ciekawym uzupełnieniem Państwa stołu. Nie trzeba chyba podkreślać, że elegancki zestaw kieliszków koktajlowych może okazać się nadzwyczaj udanym prezentem dla bliskich osób.

Jeśli zainteresowały Państwa kieliszki w naszej ofercie, chętnie pomożemy dokonać ostatecznego wyboru. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań o asortyment.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl