Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

kieliszki do szampanaSerwowanie alkoholu wymaga oczywiście zaopatrzyć zastosowania odpowiednich kieliszków. Inne kieliszki nadają się do serwowania wina, inne natomiast do szampana. Nasz asortyment z pewnością Państwa nie zawiedzie! Możemy zaoferować kieliszki do szampana, które będą praktyczne, a przy tym staną się prawdziwą ozdobą nakrytego stołu. Z pewnością warto dobrze rozważyć wybór kieliszków do szampana, ponieważ pojawiają się one na stole przy wielu ważnych okazjach.

Jakie powinny być kieliszki do szampana?

Przede wszystkim kieliszki do szampana oraz win musujących powinny być stosunkowo wąskie. Wydłużony kształt kieliszka to gwarancja, że bąbelki nie ulatnią się zbyt szybko, a tym samym alkohol nie straci smaku. Wybierając kieliszki do szampana, należy szukać tych wysokich i wąskich, tzw. flute. Warto zwrócić także uwagę na dno kieliszka. Gdy chodzi o kieliszek do szampana także i ono powinno być jak najwęższe. To dodatkowo wydłuża czas ulatniania się bąbelków i tym samym pozwala dłużej cieszyć się doznaniami smakowymi.

Kieliszki do szampana w naszej ofercie

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo znaleźć wysokiej jakości kieliszki do szampana, które z pewnością przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym. Zależy nam, aby nasi klienci mogli nabyć u nas kieliszki naprawdę wysokiej jakości. Stąd też również i w tym przypadku postawiliśmy na artykuły cenionych branży. Nasz asortyment obejmuje kieliszki Alessi, Eva Trio, Peugeot, Iitalla, itd. Dołożyliśmy starań, aby w naszym asortymencie mogli znaleźć coś interesującego zarówno wielbiciele nowoczesności jak i osoby, które preferują tradycyjne zdobnictwo.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl