Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

kieliszki do wódkiPodczas bardzo wielu okazji towarzyskich serwuje się gościom różnego rodzaju alkohole. Wina, likiery, wódki itd. Jeśli chcemy dobrze wypaść w roli gospodarzy, powinniśmy postarać się o dobranie kieliszków odpowiednich do danego rodzaju alkoholu. Dotyczy to także sytuacji, gdy chodzi o kieliszki do wódki. W przeciwieństwie do kieliszków do win białych i czerwonych kieliszki do wódki nie muszą być zgodne z jakimś określonym wzorcem. Nie jest zatem niczym zaskakującym, że na rynku dostępne są kieliszki w różnym stylu.

Typowe kieliszki do wódki

Choć nie ma jednego obowiązującego wzorca kieliszków do wódki, to jednak mają one pewne cechy, które odróżniają je od innych naczyń tego typu. Kieliszki te są najczęściej dość niewielkie. Kiedyś modne były kieliszki do wódki z dość wysoką (ok. 10 cm) nóżką, obecnie popularniejsze są kieliszki bez nóżek. Kieliszek do wódki może mieć całkiem różny kształt – na rynku znajdziemy modele w tradycyjnym kształcie walca, a także kwadratowe lub stożkowate. Teoretycznie pojemność kieliszków tego typu powinna mieścić się w przedziale 20-60 ml, jednak znajdziemy także i kieliszki do wódki o pojemności 100 ml.

Kieliszki do wódki w naszym sklepie

Także i w naszym sklepie znajdą Państwo różnego rodzaju kieliszki do wódki, które na pewno przydadzą się podczas wielu różnych spotkań towarzyskich. Alessi, Covo, Iitalla, Homegaard – produkty tych cenionych marek mogą Państwo znaleźć w naszym asortymencie. Oczywiście postaraliśmy się o to, by nasz asortyment obejmował możliwie zróżnicowane artykuły. W praktyce oznacza to, że znajdą Państwo u nas zarówno klasyczne kieliszki ze szkła przezroczystego jak i matowe kieliszki kryształowe, które przyciągają wzrok swoim nowoczesnym designem.

Komplet kieliszków na prezent

Nowoczesne kryształowe kieliszki do wódki mogą być doskonałym prezentem ślubnym albo rocznicowym. Jeśli szukają Państwo owoczesnych kieliszków, zachęcamy do zapoznania się bliżej z ofertą firmy Alessi, zwłaszcza z jej matowymi, kryształowymi kieliszkami. Wielbicielom przedmiotów bardziej dekoracyjnych proponujemy z kolei kieliszki z ręcznie dmuchanego szkła marki Holmegaard – na uwagę zasługuje przede wszystkim linia Opera, która odznacza się wyjątkowo wyszukanym zdobnictwem.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl