Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

kieliszki do wodyCzęsto powtarza się, że alkohol należy podawać w odpowiednich kieliszkach. Inne kieliszki są wykorzystywane do serwowania gościom likierów, inne do podawania wina, a inne z kolei do wódki. Warto jednak podkreślić, że, zwłaszcza podczas bardziej uroczystych spotkań towarzyskich, powinniśmy pamiętać także o kieliszkach do wody. Piękne, eleganckie kieliszki do wody będą dodatkową dekoracją uroczyście nakrytych stołów.

Typowe kieliszki do wody

To, co odróżnia kieliszki do wody od kieliszków do alkoholu to przede wszystkim ich dość znaczna pojemność. Typowy kieliszek do wody może mieć pojemność nawet powyżej 300 /400 ml. Tego typu kieliszki zwykle mają stabilne nóżki i stosunkowo szerokie czarki. Na rynku dostępne są kieliszki do wody zarówno ze szkła (białego albo barwionego), jak i z kryształu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców producenci kieliszków proponują kieliszki tradycyjne oraz bardziej nowoczesne, oszczędnie zdobione.

Kieliszki do wody w naszym sklepie

Jeśli szukają Państwo właśnie praktycznych kieliszków do wody, które przydadzą się z pewnością podczas wielu okazji, zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego. Podobnie jak w przypadku kieliszków do wina oraz wódki postawiliśmy przede wszystkim na cenionych producentów, jak np. Alessi, IIttala czy Holmegaard. Dostępne w asortymencie kieliszki do wody cechuje staranne wykonanie oraz dopracowany design. Mamy świadomość tego, że nasi klienci mogą szukać czegoś naprawdę wyjątkowego, dlatego też proponujemy także kieliszki dość bogato zdobione, które mogą być niebanalnym podarunkiem np. dla znajomej pary młodej. Zachęcamy do zakupu kieliszków do wody wraz z pasującą do nich karafką. Taki zestaw będzie wspaniałym dopełnieniem nakrytego stołu.

Postaraliśmy się oczywiście jak najdokładniej opisać nasze produkty, uwypuklając przy tym ich najważniejsze atuty. Jeśli jednak mają Państwo jakieś pytania co do oferowanych przez nas kieliszków do wody, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Niezwłocznie odpowiemy na każde Państwa zapytanie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl