baner cook&love wejście do sklepu

Prezent na walentynki

Święto Zakochanych to znakomita okazja, by obdarować bliską osobę czymś naprawdę wyjątkowym i w taki sposób okazać jej nasze uczucia. Standardową opcją, gdy chodzi o walentynki, są pluszowe maskotki, czekoladki itd. Jeśli chcesz się wyróżnić i podarować bliskiej osobie coś naprawdę niezwykłego, warto zamiast typowych gadżetów walentynkowych wybrać jakiś prezent, który co prawda będzie utrzymany w walentynkowej stylistyce, ale jednocześnie będzie odpowiadał jej osobistym upodobaniom. Gdy chodzi o prezent na walentynki, naprawdę warto bardziej się wysilić i znaleźć coś, co naprawdę zaskoczy naszą drugą połówkę.

Obecnie coraz więcej osób chętnie spędza czas w kuchni, przygotowując różne pyszne, często wyrafinowane potrawy. Popularność telewizyjnych programów oraz blogów kulinarnych przyczynia się do tego, że coraz więcej osób obojga płci próbuje swoich sił w kuchni. Jeśli dotyczy to także Twojej drugiej połówki, mamy dla Ciebie kilka propozycji na udany prezent na walentynki.

Dobry pomysł na prezent na walentynki to np. oryginalna, ceramiczna forma do ciast w kształcie serca. Tego rodzaju kuchenne gadżety dla zakochanych proponuje nam m.in. francuska firma Emile Henry (http://cookandlove.pl/forma-ceramiczna-do-pieczenia-serce-pomaranczowa-emile-henry.html).

forma do pieczenia serce emile enry

To idealny prezent na walentynki, który z pewnością nie raz przyda się do przygotowania pysznych ciast oraz deserów. Warto zaznaczyć, że forma Emile Henry wyróżnia się nie tylko niecodziennym designem, lecz także nieprzywierającą ceramiczną powłoką. To naczynie, które przyda się w każdej nowoczesnej kuchni.

Poza firmą Emile Henry nowoczesne formy do pieczenia w kształcie serca proponują nam także tacy producenci jak hiszpańskie Lekue ( http://cookandlove.pl/zestaw-do-gotowania-jajek-ovo-serca-2-sztuki-lekue.html ).

zestaw do gotowania jajek lekue

Także i w przypadku produktów tych marek mamy do czynienia z formami wysokiej jakości, do których na pewno nic nie przywrze. To akcesoria, które możemy podarować bliskiej osobie lub wykorzystać je samodzielnie do upieczenia ciasta w kształcie serca dla ukochanej osoby.

Jako prezent na walentynki sprawdzi się także łyżeczka do lodów Big Love marki Alessi. Wykonana ze stali szlachetnej łyżeczka w kształcie serca to elegancki upominek dla osób, które lubią otaczać się designerskimi przedmiotami w nowoczesnym stylu.

Bliskiej osobie można podarować także fantazyjny zestaw z porcelany; ciekawą ofertę przygotowała firma Kahla. Wśród produktów tego cenionego producenta znajdziemy zestawy składające się z filiżanki lub kubka i spodeczka. Tego typu prezent ma tę zaletę, że można wybrać zestaw trafiający idealnie w upodobania naszej drugiej połówki. Oczywiście w asortymencie niemieckiego producenta znajdziemy porcelanę ozdobioną różnymi motywami, także sercami. Wszystkie zestawy prezentowe marki Kahla wykonane są z wartościowej porcelany, dostępne są też w eleganckich opakowaniach.

Jaki prezent na walentynki? Poniżej nasze pomysły dla dwojga! 🙂

Prezent na walentynki – Ekspres do kawy Cafe Retro Ariete

ekspres do kawy Cafe Retro Ariete

http://cookandlove.pl/ekspres-do-kawy-cafe-retro-czeresnia-1388-ariete.html

Prezent na walentynki – Garnek do gotowania na parze Chasseur

garnek do gotowania na parze chasseur

http://cookandlove.pl/garnek-do-gotowania-na-parze-zeliwny-7.5-l-chasseur-soczysta-wisnia.html

cook&love wejdź do sklepu

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz