baner cook&love wejście do sklepu

Alternatywa dla plastikowych butelek PET i nieporęcznych bidonów? Poznaj hit – antybutelkę!

Lubisz piesze wycieczki, uwielbiasz jazdę na rowerze i rolkach? Uprawiając sport nie możesz zapomnieć o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Aby zapewnić sobie optymalny poziom nawilżenia i nawodnienia, warto mieć przy sobie idealny dla sportowców napój.

Najlepszym wyborem będzie w tej sytuacji niegazowana woda mineralna lub płyn izotoniczny, który dostarczy Twojemu organizmowi niezbędnych elektrolitów, witamin i składników mineralnych.
Chcąc zadbać nie tylko o świetną formę i doskonałą kondycję, ale również o dobro naszej planety, postaw na ekologiczną butelkę Pama – prawdziwy hit wśród entuzjastów zdrowego stylu życia.

Dlaczego warto wybrać ekologiczną butelkę wielokrotnego użytku?

Ekologiczna butelka Pama, określana również jako antybutelka to nowoczesny, praktyczny i bardzo funkcjonały wynalazek, który znacząco zwiększy komfort Twojego codziennego funkcjonowania. Antybutelka jest nowoczesna, designerska i przyjazna dla środowiska. Wyróżnia się niezwykłą wygodą użytkowania – napełniona cieczą stoi, pustą natomiast bez problemu zwiniesz i umieścisz w plecaku, torebce a nawet kieszeni spodni. Użycie ekologicznej butelki wielorazowego użytku eliminuje konieczność korzystania z plastikowych butelek PET, które rozkładają się nawet 1000 lat! Ich siostry, butelki wykonane ze szkła znikną z powierzchni planety po … milionie lat! Biorąc pod uwagę fakt jak wiele butelek zużywany w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca i roku użycie antybutelki może uczynić różnicę, która naprawdę ma znaczenie.

Butelka Pama – komfort użytkowania w każdej sytuacji

Antybutelka jest nie tylko przyjazna środowisku, ale również praktyczna. Dzięki karabińczykowi przyczepisz ją do torebki, szlufki lub plecaka. Oznacza to, że sprawdzi się ona nawet w ekstremalnych warunkach i podczas uprawiania sportów, które wymagają obu wolnych rąk (np. windsurfing).
Po umyciu butelka nie uwalnia szkodliwych substancji, nadaje się również do mycia w zmywarce i przechowywania w lodówce.

Antybutelka idealna dla dzieci

Ekologiczna butelka wielorazowego użytku świetnie sprawdzi się w przypadku dzieci. Nie tylko ze względu na fakt, że jej rozbicie jest niewykonalne, a możliwość uszkodzenia graniczy z cudem. Ta pionierska butelka została wykonana z polietylenu, który jest wolny od bis fenolu-A (BPAFree), zawartego w wielu plastikowych opakowaniach. Dodatkowo, antybutelka otrzymała certyfikat Agencji ds. żywności i leków (FDA).
Bis fenol-A ma wyjątkowo niekorzystne działanie na dzieci, ze względu na ich stosunkową niewielką masę ciała. Może powodować m.in.: dolegliwości ze strony tarczycy, otyłość, zwiększone ryzyko zachorowań na raka czy zaburzenia działania systemu dopaminergicznego.

Butelka Pama będzie idealna do szkoły, znakomicie sprawdzi się również podczas rowerowych przejażdżek i wycieczek za miasto. Dzięki swojej elastyczności i niewielkim rozmiarom bez problemu zmieści się nawet w niewielkim, dziecięcym plecaku. Antybutelka o pojemności 480 ml będzie idealna zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Ogromnym walorem tego praktycznego akcesorium jest również szeroki wlew, umożlwiający przelanie płynu z butelki lub kartonu bez konieczności użycia lejka. Płyn możemy pić korzystając z dużego otworu lub stosując otwarcie charakterystyczne dla bidonu. Większość dzieci z pewnością ucieszy możliwość personalizacji butelki. Z boku, na białym polu, przypominającym nieco chmurki można zapisać swoje imię, pseudonim lub numer telefonu.

Świetna jakość w korzystnej cenie

butelka wielokrotnego użytku

Niezaprzeczalnym walorem butelki jest jej oryginalny design, doskonałe wykonanie oraz … stosunkowo niska cena. Ten ekologiczny bidon wielorazowy nie kosztuje bowiem więcej niż kilkanaście złotych. Biorąc pod uwagę fakt, jakie oszczędności i korzyści dla naszej planety pomoże wygenerować antybutelka, jej zakup staje się absolutnie zasadny.

cook&love wejdź do sklepu

1 komentarzy o Alternatywa dla plastikowych butelek PET i nieporęcznych bidonów? Poznaj hit – antybutelkę!

 1. Olga 30 kwietnia 2017 at 21:08 #

  Jesteś osobą aktywną? Cenisz sobie ruch? Jeździsz na rowerze, rolkach, a może po prostu kochasz wędrówki po górskich szlakach? Wiesz, jak ważne podczas wysiłku jest nawodnienie organizmu, ale masz dość noszenia przy sobie zajmujące mnóstwo miejsca butelki, która jest bardzo nieporęczna?

  Jeśli na której z pytań odpowiedziałeś „TAK”, mamy dla Ciebie produkt idealny! Nasza ANTYBUTELKA to coś, co na stałe wejdzie do Twojego wyposażenia. Dzięki niej zawsze będziesz mieć przy sobie wodę. I to bez niepotrzebnego zajmowania miejsca w plecaku czy blokowania sobie rąk.

  ANTYBUTELKA to innowacyjny produkt przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie. To nic innego, jak zwijana butelka wielokrotnego użytku, którą można przypiąć do plecaka czy paska, gdy jest pełna, a zwinąć wówczas, kiedy płyn się w niej skończy. Nie zajmuje dużo miejsca, jest poręczna i przede wszystkim – co dla Polaków coraz bardziej istotne – ekologiczna! Kupując ją, pomagasz dbać o środowisko naturalne.

  Nasza ANTYBUTELKA doskonale znosi zarówno wysokie, jak i niskie temperatury. Można ją także podpisać, nadając jej tym samym indywidualny wygląd. Wykonana z polietylenu nie zawiera szkodliwych dla ludzkiego organizmu substancji. Jest w pełni bezpieczna, a jej użytkowanie to czysta przyjemność!

  ANTYBUTELKA to niewątpliwy krok do przodu w wyposażeniu wszystkich dbających o zdrowie.

Dodaj komentarz